Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Konya Meram Gödene TOKİ başvuruları sona eriyor!

TOKİ'nin Konya Meram Gödene 804 adet konut projesinde yer alan 604 adet konut için başvuru işlemleri bugün sona eriyor..


TOKİ'nin Konya Meram Gödene 804 adet konut projesinde yer alan 604 adet konut kura yöntemiyle satışa sunuluyor. Konutlar için başvurular T. Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından 03 Nisan'da alınmaya başlamıştı.


Konya Meram Gödene TOKİ başvuruları bugün sona eriyor. Projedeki daireler 112 bin 423 lira ile 181 bin 636 lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


“%40 Engelli Vatandaşlara” belirtilen konut sayısının %5’i kadar ( 2+1 nitelikli konutlar için 24 adet, 3+1 nitelikli konutlar için ise 7 adet olmak üzere toplam 31 adet ) kontenjan ayrılacak ve kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır.


Konya Meram Gödene TOKİ kura

Başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların, noter huzurunda “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” 11 Mayıs 2017 tarihinde çekilecek.
Satış ilanı için tıklayın.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016