Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Konya Terra's Konutları'nın temeli atıldı!

Konya’nın güçlü inşaat şirketlerinden Esbey Mimarlık, yeni projesi Terra’s Konutları’nı hayata geçiriyor..


Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Eskici, “Terra’s Konutları’nda geniş yeşil alanlar, doğal dokuya uygun ahşap malzemelerle tasarlanan çocuk oyun adası, süs havuzu ve eşsiz peyzajı ile yaşam merkezi oluşturduk” dedi.


Konya’nın güçlü inşaat şirketlerinden Esbey Mimarlık, yeni projesi Terra’s Konutları’nı hayata geçiriyor. Konya’nın cazibe merkezi Selçuklu Şefikcan Caddesi’nde yapımına başlanan Terra’s Konutları 150 daire ve 20 ticari üniteden oluşacak. 2 ana bloktan oluşan ve sosyal alanlarıyla dikkat çeken Terra’s Konutları’nın temeli dualarla atıldı. Temel atma törenine Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Eskici, Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Eskici, Bosta Grup Yönetim Kurlu Başkanı Zafer İnan, Asberk Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan ve Esbey Mimarlık yöneticileri katıldı.


Yeni yaşam alanıTerra’s Konutları projesi hakkında bilgi veren Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Eskici, “3+1, 4+1 ve 5+1 olarak projelendirdiğimiz Terra’s Konutları’nda geniş yeşil alanlar, doğal dokuya uygun ahşap malzemelerle tasarlanan çocuk oyun adası, süs havuzu ve eşsiz peyzajı ile nereye baksanız yeşil görebileceğiniz bir yaşam merkezi oluşturduk.  Konyalılara kapalı otoparkı, 7/24 kamera sistemleri ile hem akıllı hem de kullanışlı bir yaşam alanı sunuyoruz. 24 ayda teslim etmeyi planladığımız projemizde güvenilir, yatırımcısına değer katan, kaliteli ve lüks konut üretiminde çıtayı bir kat daha arttırmayı planlıyoruz. 


Projemizin üretimiyle birlikte satışına da başladık. Çok cazip vade ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı satış ofisimize bekliyoruz” dedi. Güvenli konutlarEsbey Mimarlık’ın imza attığı projeleriyle hizmet kalitesini yükseltmeye devam ettiğini aktaran Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Eskici ise, “1976 yılında Celiloğulları Kömür olarak ticari hayata giriş yaptık. Konya’da yaşam standartlarını üst seviyede tutan projeleri hayata geçirme gayretindeyiz. Celiloğulları Grup olarak gerçekleştirdiğimiz her projenin arkasındayız. 2013 yılında Esbey Mimarlık’ı kurduk. Kömür işimize devam etmekle birlikte, bu sektörde edindiğimiz esnaflık tecrübemiz sonucu inşaat sektöründe de hızla tutunduk. Bu süre zarfında güvenli konutlar üreterek 200’e yakın aileyi evleriyle buluşturduk. Şu anda Terra’s Konutları, Celiloğulları Sanayi Sitesi, Genç Osman Konutları projelerimizin üretimlerini gerçekleştiriyoruz” diye konuştu. 


Anadolu Manşet