Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Koordinat Çayyolu Evleri'nde bankasız ödeme fırsatı!

Başkent Ankara’nın en seçkin yerleşim yerlerinden Ümitköy’de inşa edilen Koordinat Çayyolu projesinde bankasız ödeme fırsatı sunuluyor..


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Başkent Ankara’nın en seçkin yerleşim yerlerinden Ümitköy’de inşa edilen ve 8 ay gibi kısa bir sürede yüzde 50’ye varan satış rakamlarına ulaşılan Koordinat Çayyolu projesi de yeni kampanyasında konut alıcılarını ‘bankasız’ kampanya ile tanıştırdı.


Projenin Pazarlama ve Satış Danışmanlığını yürüten CEF Danışmanlık’ın Kurucu Ortağı Evren Acar, 20 yıldan bu yana çok sayıda altyapı-üstyapı projesine hayat veren YP İnşaat’ın Emlak Konut GYO işbirliğiyle hayata geçirdiği Koordinat Çayyolu projesinin alıcıdan büyük ilgi görmeye devam ettiğini ifade etti.


Bu ilgiye karşılık vermek için yepyeni bir kampanyaya imza atıldığının altını çizen Acar, şöyle devam etti:


“Koordinat Çayyolu projesi başladığı günden bu yana hem YP İnşaat’a duyulan güven hem de Emlak Konut GYO’nun kampanyaları ile güzel bir satış ivmesi yakaladı. Devam eden bu ilgiye karşılık biz de yepyeni ve farklı bir kampanyayla bir nevi teşekkür etmek istedik. Yüzde 10 peşinatla konut alıcılarımız için banka kredisini aradan çıkararak, bakiyeyi doğrudan Emlak Konut GYO’ya 60 ay 0 faizle ödeme imkanı sunuyoruz. İnşaat aşamasında alıcıyı rahatlatan devlet güvencesi ödeme söz konusu olduğunda da oldukça etkili oluyor. Yepyeni kampanyamızla ilgili detaylar için alıcılarımızı muhteşem manzaralı satış ofisimize bekliyoruz.”
koordinatcayyolu.com.tr/