Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Küçükçekmece LaVie İstanbul’da yaşam başlıyor!

İnşa ettiği sıcak yaşam alanları ve çevreci duruşuyla dikkat çeken ‘LaVie İstanbul’dan yeni yılda ev almak isteyenler için son fırsatlar devam ediyor.


İnşa ettiği sıcak yaşam alanları ve çevreci duruşuyla dikkat çeken ‘LaVie İstanbul’dan yeni yılda ev almak isteyenler için son fırsatlar devam ediyor. Estetik ve modern bir tasarıma sahip olan ‘LaVie İstanbul’da 1+1 dairelerin fiyatları 225 bin TL’den başlıyor.


Kendi kendine yetebilen butik bir aile projesi olan ‘LaVie İstanbul’, 7 bin metrekare alan üzerinde Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı tarafından oluşturulan ‘ANF Proje Ortaklığı’  tarafından inşa ediliyor. 3 blokta 109 daire ve 5 ticari üniteden meydana gelen ‘LaVie İstanbul’da 21 adet 1+1, 73 adet 2+1 ve 15 adet de 3+1 daire bulunuyor. 


Yaşam başlıyor…

Konut teslimlerinin başladığı ‘LaVie İstanbul'dan yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanılarak düşük taksit imkanlarıyla da ev sahibi olmak mümkün. 


Yaklaşık 4 bin metrekare alana sahip değişik türde çiçek, peyzaj bitkisi ve ağaç dikili ortak peyzaj alanına ek olarak; basketbol-voleybol sahası, yürüyüş parkuru, açık-kapalı havuz, fitness, sauna, çocuk oyun parkı ve çok amaçlı toplantı salonu da projede yer alan özellikler arasında yer alıyor.


Ulaşım konusunda da sakinlerine ciddi kolaylık sağlayan ‘LaVie İstanbul’; Sefaköy ve Halkalı’nın ortasında bulunan konumuyla Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede  ve ulaşım akslarının ortasında yer alıyor. Proje, özel hastane ve üniversitelere 5-10 dakikalık mesafede konumlanıyor. 


Web: http://www.lavieistanbul.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı