Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kuriş Kule – Kartal, İstanbul - Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı

Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı tarafından Kartal Adliyesi’ne komşu inşa edilen ticari projedir. Kuriş Kule projesinde Aralık 2013 itibariyle ofislerin yüzde 75’i satılmıştır. Kuriş Kule’de son ofisler 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.Kuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı

Kuriş KuleProje künyesi


Lokasyon:  Kartal

Toplam arsa:  60 bin metrekare

İnşaata başlama tarihi: Ocak 2012  

İnşaatı bitirme tarihi:   Mayıs 2015

Yatırım bedeli:  60 milyon dolar

Ünite sayısı:  190 ticari ofis, 30 mağaza ve işyeri.

Mimarı:  Civoglu MimarlıkFiyat ve ödeme


Metrekare fiyatları: 6500 TL – 8000 TL’ye kadar çıkıyor 

Ödeme koşulları: Yüzde 50 peşin, yüzde 50 banka kredisi.Proje konumu 


Çevredeki okullar: Semiha Şakir Anadolu Lisesi

Hastaneler: Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi, Kalp ve Damar Hastanesi

Çevre yollara uzaklığı: E-5 üzerinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’da 20 dakika


İletişim Bilgileri: 0216 370 0 400Kuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin YapıKuriş Kule nerede?


Kartal Adalet Sarayı komşu ofisler, ticari gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi oldu. Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı ile yükselen Kuriş Kule'de ofisler kısa sürede sahibini buldu. Son ofisler 550 binTL’den başlayan fiyatlar ile alıcısını bekliyor. 


Son dönemde İstanbul'un en önemli bölgelerinden biri olarak gösterilen Kartal'da, Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Kuriş Kule satış başarısıyla dikkat çekiyor. Günde 150 bin kişinin ziyaret ettiği Kartal Adalet Sarayı’na komşu olan Kuriş Kule’de satışa çıkan ofislerin yüzde 75'i sahibini buldu. Kuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin YapıKuriş Kule’de metrekare fiyat aralığı nedir?


Halen büyüklükleri 85 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen ofislerin satışı metrekaresi 6 bin 500 – 8 bin TL arası fiyatlardan devam ediyor. Ofisleri kadar ticari üniteleri de yoğun ilgi gören projedeki 32 adet mağazanın ise 28’i satılmış durumda. Kuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin YapıKuriş Kule ofisleri ne kadar prim yaptı?


30 katlı bir kule ile 4 katlı dükkan bloğundan oluşan projenin, Mayıs 2015 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 360 derece panoramik manzarasıyla dikkat çeken Kuriş Kule’de ofislerin getirisi lansman dönemine göre yüzde 40’a ulaştı. Peşin alımlarda tapusu hemen verilebilen ofislerin 550 bin TL ile 800 bin TL arasında satılmakta olduğu projenin, yaşam başladıktan sonra ise yüzde 80 prim yapması öngörülüyor.   Kuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin YapıKılıçoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç, bölgenin önce Kartal Adalet Sarayı, sonra Metro ulaşımı sonrası hızlı geliştiğini belirterek “Bizim projemiz tek başına kalitesiyle yüzde 80 prim yapmaya aday, ancak buna Kartal’ın da potansiyelinin ekleneceğinin bilincindeki yatırımcılar Kuriş Kule’deki ofislere haklı bir ilgi gösterdiler” dedi.Kuriş Kule’nin konum avantajları nelerdir?


Metro’ya sıfır, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık mesafede bulunan Kuriş Kule aynı zamanda konsept bir iş ortamı sunuyor. 


Anadolu Adliye Sarayı, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi  ile Kalp ve Damar Hastanesi’ne de komşu olan proje kendine has bir adacıkta yükseliyor. Bu sayede proje, çevresinde olabilecek hiçbir oluşumdan etkilenmiyorKuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı


Kuriş Kule’de neler var?


Fastfood, kafe, banka, eczane, medikal görüntüleme tanı merkezleri, optik, özel klinik ve sağlık merkezleri için, mağaza ve tam kat ticari alanların yer alacağı Kuriş Kule, otopark ve toplantı salonlarından VIP girişine, fitness salonundan her katta kat bahçesine kadar, modern iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak konsept bir iş ortamına sahip. 


Kuriş Kule, tamamı cam cephe sistemleri ithal asansörler, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri, akıllı bina otomasyon ve yangın söndürme sistemleri, kapalı otoparklarda araç şarj yerleri gibi teknik özellikleri ile de iddiasını ortaya koyuyor. Kuriş Kule – Kartal, İstanbul -  Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı


Kuriş Kule iletişim bilgileri nelerdir? 


Adres: Ankara Asfaltı Cevizli Kavşağı Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Grişi Önü Cevizli, Kartal / İstanbul

Telefon: 0216 370 0 400

Web: www.kuriskule.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı