Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kurtköy Lensistanbul'da 208 bin TL'ye 1+0!

Lansman öncesi ön satışların başladığı Kurtköy Lensistanbul'da stüdyo daireler 208 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal İnşaat ve Renium Yapı’nın oluşturduğu LENS YAPI tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Lensistanbul projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Lansman öncesi ön satışların başladığı projede stüdyo daireler 208 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Kurtköy’de konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerinde 1162 konut ve 85 ticari üniteden oluşuyor.


Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu Lensistanbul’da stüdyo daireler yanında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri ile  2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de sunuluyor.


Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan ferah daireler 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Alternatifli ödeme planlarının sunulduğu Lensistanbul’da peşin alımlarda yüzde 8 indirim uygulanırken banka kredili satışlarda 120 aya  0.70 taksit imkanı yer alıyor.  


Projede kazancını katlamak isteyenlere YARISI PEŞİN, GERİSİ TESLİMDE vade farksız ödeme planı da sunuluyor. Ayrıca Lens Yapı bünyesinde; yüzde 15 peşinata 60 ay, yüzde 50 peşinata 36 ay, yüzde 65 peşinata 48 ay  vade farksız  taksitlendirme yapılıyor.


Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Lensistanbul, lokasyonuyla  dikkat çekiyor. Kurtköy bölgesinde, TEM Otoyolu ve Metro istasyonunun yanı başında yükselen projenin Sabiha Gökçen Havalimanı ve şehiriçi ulaşım ağlarına yakın bir noktada yer alması, Lensistanbul’u şehrin gözde projesi haline getiriyor. İnşa çalışmalarına başlanılan ve yakın bir zamanda lansmanı gerçekleşecek projede teslimler Haziran 2018’de yapılacak.Web adresi: http://www.lensistanbul.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı