Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kurtköy Modern Projesi yolda!

Lens Grup bünyesindaki Özasr Yapı imzası ile İstanbul'un Pendik İlçesi'ne bağlı Kurtköy Mahallesi'nde hayata geçirilen Kurtköy Modern Projesi'nde inşa çalışmalarının yaklaşık 32 ay sürmesi planlanıyor.


Kurtköy Modern Projesi, Lens Grup bünyesindaki Özasr Yapı imzası ile İstanbul'un Pendik İlçesi'ne bağlı Kurtköy Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. 


Toplam 31 bin 900 metrekarelik tapulu alanda üzerinde yükselecek Kurtköy Modern Projesi, 199 odalı otel, 750 adet ofis, 85 adet iş yerinden meydana gelecek. 


Özasr Yapı'nın kendi arsası üzerinde inşa edilecek proje için henüz herhangi bir inşai faaliyete başlanmamış olup, proje kapsamında ilerleyen zamanlarda imar planlarında tadilat olması durumunda belirtilen ofis tipleri konuta çevrilecek.


Toplam inşaat alanı 231 bin 344 metrekare olarak belirlenen Kurtköy Modern Projesi'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri yer alacak. 


Bina oturum alanı 14 bin metrekare olan Kurtköy Modern Projesi'nin peyzaj alanı ise 18 bin metrekare olarak belirlenmiş olup, projedeki açık ve kapalı toplam otopark alanı ise 120 bin metrekare olacak şekilde dizayn edildi.


Projenin inşaat çalışmalarının yaklaşık 32 ay sürmesi ve teslimlerin 2021'de gerçekleşmesi planlanıyor.


Kurtköy Modern Projesi yolda!


Kurtköy Modern Projesi yolda!


Kurtköy Modern Projesi yolda!


Kurtköy Modern Projesi yolda!Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com