Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kütahya Şaphane 3. Etap AGG başvuruları başladı!

TOKİ Kütahya Şaphane 3. Etap Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdare stoğunda bulunan 11 adet konut için başvuru dönemi başladı..


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 80 konutluk Kütahya Şaphane 3. Etap Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdare stoğunda bulunan 11 adet konut; teslimli olarak kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


Kütahya Şaphane Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Şaphane Şubesi aracılığıyla yürütülecek. 


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutun başvuruları bugün başladı. Başvurular 29 Haziran 2018 tarihine kadar kabul edilecek.


Dairelerin “teslimli olarak” satışa sunulduğu Kütahya Şaphane 3. Etap AGG'de konut alıcıları, peşinat miktarını 01 Şubat 2018 – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında, T.C Ziraat Bankası A.Ş.’nin Şaphane şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklardır. Borç bakiyesi ve aylık taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, Türkiye İstatistik Kurumunca belirlenen TÜFE ve Yİ-ÜFE oranlarından en düşük olana göre belirlenecek oranda artırılacaktır.Satış ilanı için tıklayın.