Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kuzey Yakası Ticarileri ofis fiyatları 2017!

"İstanbul'a yeni bir yaka geliyor" sloganıyla tanıtılan Kuzey Yakası projesi, 364 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Peki, Kuzey Yakası Ticarileri ofis fiyatları ne kadar?


"İstanbul'a yeni bir yaka geliyor" sloganıyla tanıtılan Kuzey Yakası projesi, 364 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor.


Konut projeleri, metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanlarına komşu bir alanda yer alan Kuzey Yakası'nda ofisler, ticari alanlar, otel, hayvanat bahçesi ve şehir parkı yer alıyor.


Kuzey Yakası Ticarileri ofis fiyatları 2017!


Kuzey Yakası projesinde 373 adet ofis, ticari alan ve otele yer veriliyor.  10 blok halinde tasarlanan Kuzay Yakası projesinin 7 bloğu ticaret alanları ve ofislere, geriye kalan 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrılıyor.


Kuzey Yakası Başakşehir projesinin otel bloğunda, kongre merkezi, 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 metrekarelik fuaye ve 2100 metrekarelik lobi alanı bulunuyor. 


Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Başakşehir'de yükselecek Kuzey Yakası Projesinde satışlar bugün başladı.


Kuzey Yakası Ticarileri ofis fiyatları 2017!


Kuzey Yakası Ticarileri ofis fiyatları 2017

Kuzey Yakası Ticarileri ofis fiyatları 2017, 349 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Kuzey Yakası projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre,  15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 32 kilometre mesafede konumlandırılıyor.Tel:444 36 55   

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri

Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı