Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kuzey Yakası Ticarileri satışa çıktı!

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Kuzey Yakası Projesi bugün satışa çıktı. Fiyatlar 349 bin liradan başlıyor..
Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Kuzey Yakası Projesi bugün satışa çıktı. Kuzey Yakası projesinde 373 adet ofis, ticari alan ve otele yer veriliyor.


10 blok halinde tasarlanan Kuzay Yakası projesinin 7 bloğu ticaret alanları ve ofislere, geriye kalan 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrılıyor.


Kuzey Yakası Başakşehir projesinin otel bloğunda, kongre merkezi, 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 metrekarelik fuaye ve 2100 metrekarelik lobi alanı bulunuyor. 


Kuzey Yakası Ticarileri satışa çıktı!


364 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kuzey Yakası Ticarileri'nde ofis fiyatları 349 bin liradan başlıyor.


Kuzey Yakası projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre,  15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 32 kilometre mesafede yer alıyor. Proje, "İstanbul'a yeni bir yaka geliyor" sloganıyla tanıtılıyor.Tel:444 36 55   

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri
Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı