Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy ile konutta tarihi kampanyayı destekliyor!

“Türkiye için kazanç vakti” sloganıyla yola çıkılan dev kampanyaya İstanbul'un denize sıfır tek premium konut projesi olan Kuzu Grup imzalı SeaPearl Ataköy de dahil oldu.


“Türkiye için kazanç vakti” sloganıyla yola çıkılan dev kampanyaya İstanbul'un denize sıfır tek premium konut projesi olan  Kuzu Grup  imzalı SeaPearl Ataköy de dahil oldu.


Kampanya kapsamında görüşlerini bildiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, “Türkiye’nin güçlü ekonomisine güvenle yola çıkılan tarihi kampanyaya SeaPearl Ataköy projemizle dahil olduk. 31 Ekim’e kadar sürecek kampanya kapsamında SeaPearl Ataköy’de yüzde 10 indirim avantajı sunuyoruz. Faizlerin 0,98’e çekilmesiyle yatırımcının yüzünü güldürecek kampanya sektörümüzde oldukça hareketlilik yaratacaktır. 


Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un açıkladığı kampanya ile stoklar eriyecek, yatırımcı için fırsat doğacaktır. Ülke ekonomimize değer katacak kampanya ile konut almanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum. Türkiye’nin kalkınması adına Kuzu Grup olarak her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız” dedi.