Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

KY Yapı Alibey Konakları'nda faizsiz ödeme fırsatı!

KY Yapı tarafından hayata geçirilen Alibey Konakları'nda faizsiz ödeme fırsatı sunuluyor. Değirmendere Alibey Konakları 12 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek..


Değirmendere’de inşasına başlanan, 5 Blok 32 daireden oluşan ‘’tam akıllı ev sistemini’’  içeren Alibey Konakları’nda dairelerin hepsi 3+1 dubleks ve 165 m2 alana sahip olacak.


Nitelik, estetik ve ulaşılabilirlik unsurlarını bir arada toplayan Değirmendere Alibey Konakları 12 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek.


Ödeme koşulları hakkında da bilgiler veren Yıldız şöyle devam etti: ‘’Satış Ekibimiz doğru zamanlar da çok çeşitli kampanyalar yapıyor. Ödeme koşulları da çeşitli tabi ki. Örneğin, sıfır faiz olanağımız var ki yoğun talep gören bir uygulama. Devam eden etabımızda teslime kadar önceden belirlenen periyotlarda faizsiz ödeme yapabiliyorsunuz. Bununla beraber başka bir gayrimenkulünüzü değerlendirmek isterseniz takas seçeneğimiz de mevcut.’’dedi. Değirmendere Alibey Konakları için 0(541) 729 29 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.


https://www.k-yapi.net