Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Landor Gaziemir'de fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor!

Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile inşa edilen Landor Gaziemir projesi, "Var böyle bir hayat!" sloganıyla basına tanıtılıyor..


Landor Gaziemir projesi, Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile inşa ediliyor. Landor Gaziemir projende 2+1, 3+1 ve 4+1 müstakil kat teraslı ve bahçe katı daire seçenekleri yer alıyor.


"Var böyle bir hayat!" sloganıyla basına tanıtılan projede lansmana özel fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede yüzde 0 faiz ayrıcalığı da sunuluyor.


Landor Gaziemir projesinin ortak kullanım alanları arasında otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Projede aynı zamanda güvenlik hizmeti de sunuluyor.


Landor Gaziemir'de daire teslimlerinin 2019 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 


Landor Gaziemir


Landor Gaziemir, İZBAN banliyo hattına 800 metre, Uluslararası Adnan Menderes Havalimanı'na 1.5 kilometre mesafede yer alıyor. Proje ayrıca Fuar İzmir'e 4.5 kilometre, alışveriş merkezlerine 3.4 kilometre ve özel eğitim alanlarına 1.3 kilometre mesafede yer alıyor.


Landor Gaziemir


350 dönümlük çam ormanı yanında yer alan Landor Gaziemir; oksijen oranı yüksek temiz havası, suyun ve yeşilin içindeki atmosferiyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.


Landor GaziemirTel: 0232 290 57 37

Web: http://landorgaziemir.com/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı