Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Lejant Proje'den 3 yeni proje!

Lejant Proje, 3 farklı inşaat projesine daha imza atıyor. Şirket yetkilisi "Lejant, Cubes ile hayatı doya doya yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Lejant Proje imzasıyla İstanbul'da hayata geçecek olan Mikroloft ise solo yaşamın getirdikleri çerçevesinde şekilleniyor" dedi..


İNŞAAT sektöründeki mimari çözümlerden proje geliştirmeye, finansman yönetiminden işletmeye kadar her alanda hizmet sunan Lejant Proje, 3 farklı inşaat projesine daha imza atıyor. Cubes Ankara, Aden Ballıkpınarı ve Mikroloft projelerini hayata geçireceklerini belirten şirket yetkilisi. "Aden Ballıkpınarı ile takipçilerine yatay mimarinin en özel örneklerinden birini sunan Lejant, Cubes ile hayatı doya doya yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Lejant Proje imzasıyla İstanbul'da hayata geçecek olan Mikroloft ise solo yaşamın getirdikleri çerçevesinde şekilleniyor" dedi. 


YATAY YAŞAM 

Lejant Proje'nin, inovatif yaklaşımıyla sektörde fark yaratmayı hedeflediğini belirten yetkili, "Dalgıç GY ve Lejant ortaklığıyla, Ankara'nın Gölbaşı Ballıkpınar Köyü'nde hayata geçen Aden Ballıkpınar, yatay yaşam konseptini müstakil yaşam ayrıcalığına dönüştürüyor. Aden Ballıkpınar'nın birinci etabında yaşam başlarken, ikinci etabı 2017'nin yaz ayında sahiplerine teslim edilecek. Aden Ballıkpman 'nda 2 1 'den 5 1'e kadar geniş seçeneklerle sunulan villalar farklı mimarisi ile dikkat çekiyor. Sosyal donatılan ve yeşil alanlan ile doğanın içinde yaşama fırsatı sunan Aden Ballıkpınar; Mogan Gölü ve Eymir Gölü ile Beynam ormanları tarafından çevreleniyor. Kent merkezine 20 dakikalık mesafede yer alan Aden Ballıkpınar'nda trafik sorunu yaşanmıyor. Ballıkpınar Köyü'nde hayata geçen Aden, 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşamın kapılanı açıyor" diye konuştu. 


ÇUKURAMBAR'A KARMA PROJE 

Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant'ın ortaklığında yapımına başlanan Cubes projesinin ise nisan ayında lansmanı yapılacak. Projede konutun yanı sıra ofis, otel, tiyatro ve gösteri merkezi, sanat galerisi ile ticari alanların da bulunacağını belirten yetkili, "Cubes, ihtiyaca göre 70 metrekareden, bin 500 metrekareye kadar şekillenen mimari çözümleri ile dikkat çekiyor. Çukurambar'da yükselen proje; hem iş yaşamına rahatlık hem de şehir yaşamına akılcı çözümler sunuyor. Yeni nesil yaşam alanlarına sahip olan projede; ticari alanların ve restoranların bulunduğu sokaktan çocuk oyun alanlarına, 22'inci katta konumlandırılmış 3 katlı spor salonundan, 2 bin kişilik gösteri salonuna dönüşebilen tiyatroya, kat bahçelerine yapılmış 220 metrekarelik koşu parkurundan sanat galerisine kadar birçok alan bir arada sunuluyor" diye konuştu.


Web: http://www.lejant.com/


Hürriyet