Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Livera Homes evleri geliyor!

Livera Homes, Fimar Yapı imzası ile Kemerburgaz'da inşa ediliyor. Projede ilk blok teslimleri Haziran'da, ikinci bloklar 18 ay sonra teslim edilecek..


Fimar Yapı tarafından Kemerburgaz'da hayata geçirilen Livera Homes, prestijli ortamda konfor ve huzuru buluşturuyor. 


Livera Homes’da dilerseniz hemen teslim, dilerseniz topraktan ev sahbi olabilirsiniz. Projede ilk blok teslimleri Haziran'da, ikinci bloklar 18 ay sonra teslim edilecek.


Livera Homes evleri geliyor!


1.215 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen ilk blokta 28 daireye yer veriliyor. 2+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin sunulduğu Livera Homes’da flat, bahçe dubleksi ve teraslı çatı dubleksi daire tiplerinden oluşan projede daireler 101-259 metrekare aralığında değişiyor.


40 dairenin yer aldığı ikinci blok 1.337 metrekarelik alanda yükseliyor. Bu blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Flat, bahçe dubleksi ve teraslı çatı dubleksi daire tiplerinden oluşan projede daireler 61-204 metrekare aralığında değişen büyüklüklere sahip.


Livera Homes evleri geliyor!


Lansman öncesi avantajlar


Projede lansman öncesi özel indirim ve kişiye özel vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor. Sınırlı sayıda konut için geçerli olan lansman öncesine özel indirim ve şirket bünyesinde vade imkanları sunuluyor.


Livera Homes, Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesinde.


Livera Homes evleri geliyor!


Tel: 0212 360 0605

Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbulWeb: http://www.liverahomes.com/


 
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı