Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Livza Zeytinburnu'nda 650 bin TL'ye 2+1!

Tesa Yapı tarafından hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesine gelen yoğun talep üzerine lansman öncesi ön talep toplama dönemi başladı..


Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Livza Zeytinburnu, Tesa Yapı imzası ile yükseliyor. Projede gelen yoğun talep üzerine lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı.


2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje, 65 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje, 15 katlı tek blok, 101 daire ve 8 adet iki katlı ticari alandan oluşuyor.


Yatırımcısına yüzde 40’a yakın getiri vaat eden Livza Zeytinburnu projesinde hafriyat çalışmaları başlamış olup, daire teslimlerinin 2019 yılı Temmuz ayında gerçekleşmesi planlanıyor.


650 bin TL'den başlayan fiyatlar


Livza Zeytinburnu’nda, daire fiyatları 650 bin – 1 milyon 750 bin fiyat aralığında değişiyor. Projede, üç ayrı banka ile yapılacak olan garantörlük anlaşmaları ile özel faiz oranlarıyla daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca firma bünyesinde kredili ya da vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor.Livza Zeytinburnu


Mega projelere ev sahipliği yapıyor


Marmaray, Avrasya Tüneli gibi mega projelere ev sahipliği yapan konumuyla ön plana çıkan Livza Zeytinburnu projesinin hemen yanı başında 2019 yılında tamamlanması beklenen ve büyüklüğü yaklaşık 90 bin metrekare olacak olan şehir parkı bulunuyor.


Projenin hemen önünde ise Kazlıçeşme-Söğütlüçeşme ve Yenikapı-Sefaköy metro hattına ait olmak üzere iki ayrı hattın metro durakları bulunuyor.Livza Zeytinburnu


Kirişi olmayan  ferah iç mekanlar…


1+1 dairelerin olmadığı, tamamen aile konseptiyle hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesinde; 2+1 daireler 88 ila 115 metrekare, 3+1 daireler 127 ila 152 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ila 208 metrekare olarak tasarlandı. Projenin satılabilir alanı 15 bin, inşaat alanı ise yaklaşık 20 bin metrekare olarak dizayn edildi.


4 kat otoparkı bulunan projede 1050 metrekare sosyal alana yer veriliyor. Projenin sosyal alanları kapsamında mini futbol sahası, kapalı çocuk oyun alanları, bilardo ve masa tenisi alanları, ayrıca sauna, Fin hamamı, Türk Hamamı, dinlenme alanları, fitness center, yeşil yürüyüş alanı ile bay-bayan çok amaçlı sohbet toplantı alanları ve mescitler de bulunuyor. Projede ayrıca özel peyzaj düzenlemesi yer alıyor.Tel: 0 212 477 77 00

Web: http://livza.istanbul/livza-projeler-gelecek-livzalar-zeytinburnu.html