Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Lojman talep dilekçesi örneği 2016!

Kamu çalışanlarının, devletin kamu lojman konutlarında oturabilmesi için öncelikle bir dilekçe ile başvuruda bulunması gerekiyor. İşte lojman talep dilekçesi örneği 2016..


Lojman talep dilekçesi örneği 2016!


Devlete bağlı bir kurumda çalışan bir kimse, lojmanlarda ikamet edebiliyor. Ancak kamu çalışanlarının, devletin kamu lojman konutlarında oturabilmesi için öncelikle bir dilekçe ile başvuruda bulunması gerekiyor.


Bu başvuru bir dilekçe ile kurum müdürlüğüne yapılıyor. Örneğin, Halk Sağlığı Müdürlüğünde çalışan bir devlet personelinin İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı lojman konutları için yazacağı lojman başvuru dilekçe örneği şu şekilde;

Lojman talep dilekçesi örneği..


Lojman talep dilekçesi örneği 2016:


........... İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE

                                   

İSTANBUL


.......................................... Halk Sağlığı Müdürlüğü/ Toplum Sağlığı Merkezi/AÇS-AP/Verem Savaş Dispanseri/İl Halk Sağlığı Laboratuvarı vb. ........................ kadrosunda ........................ olarak  bilfiil çalışmaktayım.


İl Sağlık Müdürlüğünün ........................... İlçesinde ................................ Merkezinde bulunan .................... nolu ............................... Hizmet sınıfı tahsisli lojmanına başvuruda bulunmak istiyorum. Lojman başvurusu için gerekli evraklarım ilişikte sunulmaktadır.

Gereğini arz ederim.


                                  

.../.../2016                               

Ad Soyad:                                        

T.C. No:                                        

Sicil No:                        

İmza:


Ekler:

1-Lojman talep dilekçesi,

2-Kamu Konutları Tahsis Talep Beyannamesi (Onaylı),

3-Mal Bildirim Beyan Formu ( İmzalı ),

4-Eşi ve varsa birlikte oturacağı kişilerin maaş bordro dökümleri,

5-Personelin ve lojmanda beraber oturacağı aile fertlerinin nüfus cüzdan suretleri veya vukuatlı nüfüs cüzdanı örneği (ilgili kurumdan onaylı),

6-Aile Yardım Bildirimi Formu (Onaylı)

Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com