Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Lojman talep dilekçesi örneği 2018!

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar, kamu konutları olarak nitelendirilen kurumlara bağlı lojmanlarda ikamet edebiliyor. İşte lojman talep dilekçesi örneği 2018..


Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar, kamu konutları olarak nitelendirilen kurumlara bağlı lojmanlarda ikamet edebiliyor. Kamu çalışanlarının bu evlerde ikamet edebilmeleri için bir dilekçe ve gerekli belgelerle müdürlüklerine başvuruda bulunabiliyor.


Kurum müdürlüğüne yapılan dilekçe ile birlikte gerekli belgeler de teslim ediliyor. Lojman talep dilekçesi örneği 2018 şu şekilde sıralanıyor: 


Lojman talep dilekçesi örneği 2018........... İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE


                                 

İSTANBUL


........... Halk Sağlığı Müdürlüğü/ Toplum Sağlığı Merkezi/AÇS-AP/Verem Savaş Dispanseri/İl Halk Sağlığı Laboratuvarı vb. ............... kadrosunda ........................ olarak  bilfiil çalışmaktayım.İl Sağlık Müdürlüğünün ........... İlçesinde ................................ Merkezinde bulunan ......... nolu ................. Hizmet sınıfı tahsisli lojmanına başvuruda bulunmak istiyorum. Lojman başvurusu için gerekli evraklarım ilişikte sunulmaktadır.


Gereğini arz ederim.

                             


.../.../2018                              


Ad Soyad:                                        

T.C. No:                                        

Sicil No:                        

İmza:Ekler:


1-Lojman talep dilekçesi,

2-Kamu Konutları Tahsis Talep Beyannamesi (Onaylı),

3-Mal Bildirim Beyan Formu ( İmzalı ),

4-Eşi ve varsa birlikte oturacağı kişilerin maaş bordro dökümleri,

5-Personelin ve lojmanda beraber oturacağı aile fertlerinin nüfus cüzdan suretleri veya vukuatlı nüfüs cüzdanı örneği (ilgili kurumdan onaylı),

6-Aile Yardım Bildirimi Formu (Onaylı)
Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com