Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Loza Evleri'nde fiyatlar 562 bin TL'den başlıyor!

Loza Evleri, özgün mimarisi ve lokasyon avantajı ile Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği bölgede yükseliyor.


Loza Evleri, Merter- Bağcılar bölgesinde geçmişle geleceğin buluştuğu özel bir yaşam alanı olarak yükseliyor. İstanbul konut projeleri arasında parlayan bir yıldız olmaya aday Loza Evleri, geniş sosyal imkanlara sahip, yüksek kaliteli, konforlu ve güvenli bir hayatın kapılarını sizler için aralıyor. 


ŞEHİR MERKEZİNDE KONFORLU VE HUZURLU YAŞAM

Benzersiz sosyal olanaklar ile hayatınıza keyif katacak “Loza Evleri” ile hayalinizdeki eve kavuşacaksınız. Modern mimarisi doğa ile dost sosyal olanakları ve yenilikçi yapısı ile yaşam tarzınızı değiştirecek evi sizlerle buluşturuyor. Konforu ve yüksek hayat standartlarını bir arada sunan proje, sosyal tesisleri, spor alanları, yürüme parkuru, geniş park alanı, fitness salonu, oyun parkları, sauna, buhar odaları, kapalı havuzu, kapalı otoparkı ile “Loza Evleri”, her beklentinizi karşılayacak bir yuva olacak. 


Loza Evleri, kalite ve estetiği bir arada sunarak sizin için şık iç tasarımlar yarattı. Teraslı balkonları ile şehri keyifle seyredebilir, spor alanlarında işe gitmeden spor ihtiyacınızı karşılayarak güne zinde başlayabilirsiniz. 


SOSYAL OLANAKLAR HAYATA KEYİF KATAR

Loza Evleri; modern mimarisi, doğayla dost sosyal olanakları ve yenilikçi yapı özellikleri ile hayalinizdeki evi sizlerle buluşturuyor. Konforlu hayat standartları ve kentli yaşamın tüm imkanlarını bir arada sunan proje, aynı zamanda ailenizle birlikte bir asma gölgesinde çayınızı yudumlamanın tadına varabileceğiniz, komşularınızla sıcak bağlar kurabileceğiniz özel bir yaşam alanı olarak hayata geçiyor. Sosyal tesisleri, spor alanları, oyun parkları, sauna ve kapalı havuzu ile Loza Evleri, hayatınıza keyif katacak bir yuva olmaya hazır.


MERKEZİ LOKASYON ULAŞIM KOLAYLIĞI 

Proje, metroya, tramvaya, ana yollara ve sosyal yaşam imkanlarına bir adım mesafede, yüksek prim potansiyeline sahip lokasyonu ile keyifli bir yaşam ve kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. 


Loza Evleri, E-5 ve TEM çevre yoluna 5 kilometre, tramvay ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olup, stratejik bir lokasyonda yer almaktadır. Aynı zamanda Bağcılar Devlet Hastanesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar Meydan, çarşı ve AVM’lere yakın konumuyla da yüksek bir potansiyele sahip.


Mahalle sıcaklığında bir siteyi yaşamını vaat ederek, size ulaşım, toplu taşıma, hastane, meydan, çarşı ve AVM’lere yakınlığı ile kentin içinde huzurlu ve sıcak bir yaşam oluşturuyor. Loza Evleri, E-5 Tem ve Çevre yoluna 5 kilometre metro, tramvay, metro istasyonuna yürüme mesafesinde olup, stratejik bir lokasyonda yer almakta. Ayrıca; Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü’ne de oldukça yakın. Tüm bu özellikleriyle birlikte kazançlı bir yatırım fırsatı olarak da rağbet görülüyor.


GAYRİMENKUL YATIRIMCISININ GÖZDESİ 

Loza Evleri; 2 Blok 162 Konut, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan 113-304 m2 arasındaki daireler, % 25 peşinde kalanı 36 ay firma bünyesinde taksitle ödeniyor.Tamamı peşinde ise %15 indirim yapılıyor. Banka kredisi ile alımlarda ister 120 ay yüzde 0,70 faiz, ister 60 ay yüzde 0,42 faiz kredi imkânı sağlanıyor.


Özlenen komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandığı, huzuru ve doğasıyla doyasıya yaşayacağınız yepyeni yaşam alanınızda, seçme şansınızı değerlendirebilmeniz için,  Loza Evleri  Satış Ofisine 0 212 212 03 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 


LOZA EVLERİ FİYAT BİLGİSİ: 

2+1B  daireler: 562 bin TL - 591 bin TL

2+1A daireler: 616 bin TL - 639 bin TL

3+1B daireler: 746 bin TL - 812 bin TL

3+1A daireler: 794 bin TL - 826 bin TLLoza Evleri Satış Ofisi: Merkez Mah. 25/4 Sok. No:20 Bağcılar / İstanbul / Türkiye 

0 212 212 03 03www.lozaevleri.com