Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Lussoro Bodrum Haziran ayında açılacak!

Apis Global'in otel markası Lussoro, Bodrum'daki Miyel Beach Hotel'i 5 yıllık kiralama anlaşması kapsamında bünyesine kattı...


Apis Global'in otel markası Lussoro, Bodrum'daki Miyel Beach Hotel'i 5 yıllık kiralama anlaşması kapsamında bünyesine kattı. Lussoro Bodrum Oteli kapılarını Haziran ayında açacak.   


Lussoro, bünyesine 5 yıllık kiralık anlaşması ile katılan Lussoro Bodrum, denize sıfır konumu ve ağaçlarla çevrili doğası ile bölgenin en iyi alternatif otellerinden biri olarak belirtiliyor.   


Apis Global CEO'su Serhat Alev, Lussoro Bodrum yatırımı ile ilgili yaptığı açıklamada Lussoro Bodrum 'un, alkolsüz konseptte hizmet vereceğini alternatif tatil yapmak isteyen misafirlerin tercih ettiği bir otel olacağını dile getirdi. Alev, sözlerine şu şekilde devam etti:  "Tesisin plajı, ferah odaları, spa merkezi, Bodrum merkeze yakın konumu, kusursuz hizmet anlayışı ve premium her şey dahil konsepti ile yaz sezonu boyunca ilk tercih edilen otellerden olmasını sağlayacak. Şirket olarak Lussoro Bodrum'a son derece güveniyoruz ve bu yatırımın başarılı olması için gerekli tüm çalışmaları yapacağız" 


Otelin 150 metre uzunluğa sahip sahilinde bay,bayan ayrı plaj, iskele, aile locaları, sahil bar, snack bar ve şık bir restoran yer alıyor. Otel bünyesinde ayrıca bay, bayan yüzme havuzları, iki kaydıraklı havuz ve iki çocuk havuzu da bulunuyor.