Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MaaNaa 19 Fenerbahçe projesi Ocak'ta satışa çıkıyor!

MaaNaa 19 Fenerbahçe projesi, İstanbul’un en özel ve gözde semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de modern bir hayatın kapılarını aralamaya hazırlanıyor..


Modern ve keyifli bir yaşamın anahtarını sunan MaaNaa 19 Fenerbahçe projesinin lansmanı; başarılı sokak fotoğrafçısı Mustafa Seven’in objektifinden farklı yaşamlara açılan ‘Kapılar’ sergisiyle anlam kazanıyor. Sergide işlenen kapılar teması aynı zamanda MaaNaa marka felsefesinin de ilham kaynağı. 


Kentsel dönüşümü, kent ve mahalleler için yeniden yapılanma ve canlanma imkanı olarak gören RAM GMY, MaaNaa markasıyla imza attığı prestijli projelerine bir yenisini daha ekliyor. MaaNaa 19 Fenerbahçe projesi, İstanbul’un en özel ve gözde semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de modern bir hayatın kapılarını aralamaya hazırlanıyor. Çağdaş yaşamı yeniden tasarlayan MaaNaa, Fenerbahçe’deki yeni projesinin lansmanını, sanat şölenine dönüştürüyor. Bu kez renkli kapıların ardındaki yaşamlara odaklanan MaaNaa; renkli kapılar ve ayrıntılarından oluşan logosundan yola çıkarak yeni projesine, ünlü sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in objektifine takılan ‘Kapılar’ sergisiyle anlam katıyor.


HEM ŞEHRİN GÖBEĞİNDE HEM SAHİL YAŞAMININ MERKEZİNDE

Kapanmaz deniz manzaralı 142 m2 – 283 m2 aralığında daireleriyle MaaNaa 19 Fenerbahçe, hem şehrin göbeğinde olmanın hem de sahil yaşamının avantajlarını sunacak. MaaNaa’nın yeni konut projesi, 2017 yılı Aralık ayında teslim edilecek.Çevresine uyum sağlayan estetik projeler ile kentin çok daha güzel ve yaşanabilir bir hal alması için çalışmalarını aralıksız sürdüren MaaNaa; 19 Fenerbahçe projesinin lansmanına RAM GMY Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Müftüler katıldı.


MaaNaa DEMEK; BİLİM, SANAT VE YAŞAM FELSEFESİNE SAYGI DEMEK

Kentsel dönüşüme hizmet eden yeni bir konut projesine imza atmaktan mutluluk duyduklarını anlatan RAM GMY Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda; MaaNaa’nın asıl kuruluş hikayesinin; insanın bilime, sanata ve yaşam felsefesine saygısını anlattığını belirterek şöyle konuştu: “Yaptığımız işten keyif alarak hem mahallelerimizi canlandırıyor, hem de ekonomik anlamda değerini yitirmiş ve afet riski ile karşı karşıya olan binaları yeniliyoruz. Bu binaların yeniden inşası ile birlikte insanların güvenli, neşeli, enerjik, mutlu bir şekilde yaşayacağı, sağlam, estetik, enerji tasarruflu, çevre dostu evler inşa etmiş oluyoruz. Tüm projelerimizi geliştirirken; vizyoner bakış açımız ile geleceğe kalıcı eserler bırakmak adına çalışıyor, kentsel dönüşüm çerçevesinde modern bir kent yaratılmasına destek oluyoruz. 34 Etiler ve 49 Etiler projelerinin ardından 19 Fenerbahçe de bu vizyonumuzun bir yansımasıdır” dedi.


Önümüzdeki dönemde konut sektöründe özellikle lüks lokasyonlarda fiyatların düşmesini beklemeklerini açıklayan Zekeriya Turfanda, Türk Lirası’na dönme tartışmaları olsa da üst segmentte üretim yaptıkları için dolara bağlı olduklarını ifade etti ve 2017’de de ortak paydada buluşmak gerektiğinin altını çizdi.


Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Müftüler ise yaptığı açıklamada MaaNaa 19 Fenerbahçe projesini Ocak ayından itibaren satışa sunacaklarını söyledi. İstanbul’da konut yenilemeye talebin oldukça fazla olduğunu açıklayan Müftüler, “Yenilenme ihtiyacı var. Yenilenme zaruridir. Ancak alım gücü gibi de bir engel var. Satış oranları azalıyor buna göre” dedi.


19 FENERBAHÇE İÇİN LANSMANA ÖZEL FIRSAT

MaaNaa projelerinde özgün mimari ile çağdaş tasarımlar bir arada bulunuyor. Bu anlayış ise kapı kolundan banyoya, mutfak dolaplarından yatak odasına kadar evlerin her köşesinde hissediliyor. Özellikle her projede; o bölgenin doğasına, dokusuna ve geçmişine en yatkın mimari tasarım ekibi seçilmeye çalışılıyor. Bölgenin geleceğini iyi analiz ederek, ihtiyaca uygun konut projeleri gerçekleştiren MaaNaa markasının 19 Fenerbahçe konut projesi de; kapalı otoparklı, altında çeşitli dükkanların yani ‘kolaylık alanları’nın olduğu A+ malzemelerle inşa edilen bir proje. 142 m2 – 283 m2 aralığındaki kapanmaz deniz manzaralı daireler Ocak ayından itibaren satışa sunulacak. Ödeme koşulları içerisinde 12 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor. Proje, Dalyan Tenis Kulubü ile Caddebostan Sahil Yürüyüş Yolu ve Kalamış Marina’ya 5 dakika yürüme mesafesinde eşsiz bir konumda.


HER KAPI YENİ BİR YOLCULUĞA AÇILIYOR

MaaNaa 19 Fenerbahçe yeni konut projesinin lansmanı, aynı zamanda ünlü sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in ‘Kapılar’ sergisinin açılışına da sahne oldu. Pek çok kültüre ve köklü medeniyetlere ev sahipliği yapmış Türkiye’nin, geçmişten günümüze izlerini taşıyan ‘Kapılar’ını kendi bakış açısından yorumlayan sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven, sanatı ve hayatı aynı karede buluşturdu. Yepyeni yaşamları ardında barındıran ve farklı yolculuklara açılan ‘Kapılar’ın estetik kaygıyla objektife yansıması, MaaNaa 19 Fenerbahçe yeni projesine de anlam kattı.


Büyük Kulüp’te 22 Aralık 2016 Perşembe günü MaaNaa 19 Fenerbahçe konut projesinin lansmanı ile birlikte açılan sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in ‘Kapılar’ sergisi, 31 Aralık 2016 tarihine kadar sanatseverlerle buluşacak.


Web: www.maanaa.com.tr