Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MaaNaa 30 ve MaaNaa 47 görücüye çıktı!

RAM GMY imzası ile Etiler’de konumlandırılan MaaNaa 30 ve MaaNaa 47 isimli iki yeni proje bugün lanse edildi..


RAM GMY imzası ile Etiler’de konumlandırılan MaaNaa 30 ve MaaNaa 47 projelerinin lansmanı bugün gerçekleşti. Sunset Grill & Bar'da yapılan MaaNaa 30 ve Maanaa 47 lansmanına Ali Poyrazoğlu da katılım gösterdi.


İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Etiler’de yeni bir yaşam vaat eden projelerin lansmanı Ali Poyrazoğlu’nun marka hikayesini anlatımıyla başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda'nın da bilgi aktarımı ile MaaNaa 30 ve 47 projeleri tanıtıldı.


MaaNaa 30 ve MaaNaa 47 görücüye çıktı!


Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarındaki tüm projelerinde yaşamı, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuttuklarını dile getirerek, “MaaNaa, temelinden en ince ayrıntılarına kadar üzerinde özenle durduğumuz kalitesi, çözüm üretici yaklaşımı, doğaya, bilime, sanata ve yaşama olan saygısıyla, lüksü, birinci sınıf kaliteyi ve üst düzey memnuniyeti hedefini birleştirdiğimiz çok özel bir proje. Kendimizi sürekli yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. MaaNaa, her türlü konforu düşünülmüş, merkezi lokasyonda, insanların seneler boyu keyifle yaşayacakları konutlar ve iş merkezleri üretiyor” dedi.


MaaNaa 30 projesi, çevreyi tanıyan, ihtiyaçları bilen ve simge projelere imza atmış ünlü tasarımcı ve mimar Cem Sorguç tarafından tasarlanan MaaNaa 47 projesi ve özgün mimari ile çağdaş tasarımın bir arada kullanıldığı, Türkiye’nin en eski mimari bürosu Tekeli-Sisa tarafından tasarlandı.


MaaNaa 30 projesi, mahalle kültürünü koruyacak biçimde, komşusuna, doğaya ve çevreye saygıyla yapılanan, bölge dinamiklerine uygun projesiyle nesiller boyu sürecek kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.


 


http://www.ramgmy.com.tr/index/start.html