Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Macit Haldız kimdir?

Haldız Grup’un yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Macit Haldız kimdir? Macit Haldız, hangi sektörlerde hizmet veriyor?


Macit Haldız, 1959 yılında Trabzon´un Arsin ilçesinde Veli ve Emine çiftinin 7. çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.


1979 yılında inşaat sektörü ile ticaret hayatına atılmıştır.


Macit Haldız halen 11 şirket ve 6 sektörde (İnşaat, Enerji, Gayrimenkul, Otomotiv, Sigorta, Medya) faaliyet gösteren Haldız Grup’un yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.


Haldız Grup; inşaat, enerji, gayrimenkul, otomotiv, sigorta ve medya sektörlerinde faaliyet gösteren 11 adet şirketi temsil etmektedir. Haldız Grup çatısı altında toplanan şirketlerin en büyük amacı faaliyet gösterdikleri alanlarda adından söz ettirecek başarılara imza atmak ve bölge ekonomisine azami derecede katkıda bulunmaktır.


Haldız Grup


Haldız Grup; her geçen gün yönetim yapısını güçlendiren, iş gücü potansiyelini arttıran, verimlilik ve rekabet gücünü yükselten, teknolojiyi ihtiyaç duyulan her alanda maksimum düzeyde kullanan, kalitesini ISO 9001:2000 kalite sertifikaları ile destekleyen, etik değerlere saygılı ve saygın, bölgenin hızla  büyüyen ve geleceğe dair erişilebilir planları olan bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda hizmet verdiği sektörleri geliştiren bir yapıdır.


Haldız Grup; bölgenin adından söz ettiren kurumlarından olup ülkemizin bir çok iline yayılan perakende satış ve üretim alanındaki tecrübesi ile hızla büyümeye ve hedeflerini adım adım hayata geçirmeye devam etmektedir.


Macit Haldız yeni inşaat şirketi kurdu!