Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde faiz oranları yüzde 0,50’den başlıyor!

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nden ev almak isteyen kimseler için bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre bu projeden daire alanlar yüzde 20 peşin ödeme ile hemen taşınabiliyor..


Makyol Yaşam Beylikdüzü'nden ev almak isteyen kimseler için bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre bu projeden daire alanlar yüzde 20 peşin ödeme ile hemen taşınabiliyor ve ödemeler yüzde 0,50’den başlayan faiz oranları ile yapılabiliyor.


Sınırlı sayıdaki daire için geçerli bu kampanya yüzde 0,50’den başlayan faiz oranları ile ödeme kolaylığı sunuluyor. Aynı zamanda Makyol Yaşam Beylikdüzü’nden ev alanlar konutlarına sözleşmede yazılan Aralık ayından 5 ay önce Ağustos ayında kavuşuyor.


Toplam 100 bin metrekare inşaat alanı olan Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde  1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinden oluşan 464 adet daire yer alıyor.  


Restoran, kafe ve mağazaları buluşturan 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam meydanı, cazip fiyatları ve kolay ödeme planları ile yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Kısa zamanda satışlarının yüzde 85’inin tamamlandığı proje ev sahiplerine yüzde 75’e varan oranlarda kazanç sağladı. 


Makyol Yaşam Beylikdüzü, metrobüs durağına, Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından birine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine, yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara yürüme mesafesinde bulunuyor.


Web: www.makyolyasam.com.tr