Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Makyol Yaşam'da eski evini getir, yeni evine hemen taşın!

Beylikdüzü'nde yükselen Makyol Yaşam projesindeki yeni kampanya kapsamında “eski evini getirene, yeni evine hemen taşınma” olanağı sunuluyor..


3+1, 2+1, 1+1 daire seçenekleriyle tüm beklentilere hitap eden projede daire teslimleri hemen yapılıyor.


Beylikdüzü'nde yükselen Makyol Yaşam projesindeki yeni kampanya kapsamında “eski evini getirene, yeni evine hemen taşınma” olanağı sunuluyor. Kampanya İstanbul’un tüm ilçelerini kapsıyor. 


Kampanya ile tüketicilerin değiştirmek istedikleri mevcut evlerin değeri, Makyol’un yönlendireceği ekspertizlerin çalışmasıyla belirlenerek talep edilen yeni evin peşinatına sayılıyor.

 

Makyol’un finansman gücü sayesinde peşinata sayılacak olan ekspertiz değeri ile yeni evin satış değeri arasında oluşabilecek fiyat farkları için ise 36 ay yüzde 0 faize kadar uygun şartlarda ödeme yapılabiliyor.


Bu ödeme kampanyası ile tüketiciler mevcut evlerini satma derdinden kurtuluyor, yeni evlerine hızla taşınabiliyor ve ev almalarını engelleyen finansman sorunu için de sunulan bu yenilikçi hizmetten yararlanabiliyor. 


Makyol Yaşam Beylikdüzü, E-5 Karayolu, metrobüs, kısa bir süre sonra hayata geçecek Beylikdüzü metro durağı, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Marmara Park ve Migros AVM’nin yanı başında, 5 dakikayı geçmeyen yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.

 

www.makyolyasam.com.tr