Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Manisa Alaşehir Otobüs Terminali'nde sona doğru!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, otobüs terminalinin kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti..


Gelişen Alaşehir’in ihtiyacına cevap verecek olan otobüs terminalinin kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, dev yatırımın ilçeye çok yakışacağını vurguladı.


Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de geçtiğimiz Nisan ayında temelini attığı Yeni Otobüs Terminali’nde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İlçenin ihtiyacına cevap verecek olan dev yatırımda çalışmaların sorunsuz devam ettiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu,” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde tüm ilçelerimize en güzel hizmetleri kazandırmanın çabası içerisindeyiz. Bu anlamda Alaşehir’de de vatandaşlarımızın ihtiyacına cevap verecek olan dev yatırımda çalışmalar sorusuz devam ediyor. İnşaat çalışmalarının ardından cephe giydirme ve çevre düzenlemesi yapılacak olan modern otobüs terminalinin kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.Manisa Büyükşehir Belediyesi