Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Manisa Alaşehir Terminali'nin inşaatı tamam!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de geçtiğimiz aylarda yapımına başladığı ve ilçedeki en büyük yatırımı olması nedeniyle de dikkat çeken şehirlerarası otobüs terminalini tamamladı .


Kentteki yatırımlarına son sürat devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de geçtiğimiz aylarda yapımına başladığı ve ilçedeki en büyük yatırımı olması nedeniyle de dikkat çeken şehirlerarası otobüs terminalini tamamladı .


Büyüyen Alaşehir’in ihtiyaçlarına cevap verecek olan modern terminal binası artık açılış için gün sayıyor. Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Akif Ceylan konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, 2014 tarihindeki yerel seçimler öncesi Alaşehir’e modern bir terminal kazandırmak istediğinin müjdesini vermişti. Yapılan planlamanın ardından modern bir terminal ilçemize kazandırıldı. Bu terminal aynı zamanda ilçemizi şehirlerarası bir ulaşıma da kavuşturdu. Denizli ve Antalya ile Manisa, İzmir’in dışında Çanakkale ve İstanbul hattının ana yolu üzerine taşındı. Alaşehir halkımız yıllardır özlemini çektiği terminale kavuştu” 


Manisa Büyükşehir Belediyesi