Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Marin Pendik'te 950 bin TL'ye 3+1!

Marin Pendik projesi, İkizler Yapı, Mostar Yapı, Bulut İnşaat ve Çavuşoğlu Yemenler A.Ş. ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 950 bin TL'den başlıyor..


Marin Pendik projesi, İkizler Yapı, Mostar Yapı, Bulut İnşaat ve Çavuşoğlu Yemenler A.Ş. ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje Pendik'te 2 bin 255 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.


Pendik Burnu'nda konumlandırılan projede 54 adet daire ve 2 adet ticari üniteye yer veriliyor. 


"Pencereniz Adalara Açılsın" sloganıyla tanıtılan Marin Pendik projesinde 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve dubleks daire seçenekleri sunuluyor.

 

Marin Pendik projesinde daire 950 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Fiyatlar 4 milyon 800 bin TL'ye kadar yükseliyor. Marin Pendik projesinde yüzde 50 peşinat ödemesinden sonra kalan kısım ise teslim tarihine kadar ödenebiliyor. Projede kişiye özel ödeme planı da hazırlanabiliyor.

 

Marin Pendik Evleri'nin 2019 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projenin ortak kullanım alanları arasında hamam, sauna, fitnes center, kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

 

Marin Pendik projesi, Pendik Marinaya 1 dakika, Yalova İdo İskelesine 2 dakika, Pendik Çarşıya 3 dakika, Pendik Metro İstasyonuna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika ve İstanbul Formula 1 Yarış pistine 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

 

Adres: Batı Mahallesi, Geziboyu Caddesi, No: 37 A, Marin Pendik / Pendik - İstanbul 


Marin Pendik


Marin Pendik


Marin Pendik


 

Web: http://www.marinpendik.com/

Tel: 0216 375 65 65 / 0549 588 34 34


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı