Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Marmara Kule Business'ta 424 bin liraya 1+1!

6 bin 500 metrekare arazi üzerinde 32 kat olarak projelendirilen Marmara Kule Business'ta daire fiyatları 424 bin liradan başlıyor..


GİZER IŞIK İNŞAAT, İstanbul'un yatırımda hızla yükselen değeri Kartal'da, kristal formlu mimarisi ile dikkat çekecek iş merkezi Marmara Kule Business'ı inşa ediyor. 6 bin 500 metrekare arazi üzerinde 32 kat olarak projelendirilen Marmara Kule Business, hem lokasyonu hem de proje içeriği ile Kartal bölgesinin en önemli konut ve iş merkezi olacak. Metro ve otobüs duraklarına,hava-denizyolu ulaşımına oldukça yakın olması açısından çok avantajlı bir konuma sahip projede, 1+1 konut ve ofis fiyatları 424.000-679.000 TL arasında 2+1 ofis ve konut fiyatları ise 965.000-1.168.00 TL arasında değişiyor.


E-5 yolu üzerinde konumlu Marmara Kule Business'ta 251 adet 1+1 ve 51 adet 2+1 konut,ofis ve ticari alanlar yer alıyor. Keyifli ve rahat bir iş ortamı yaratmak için tasarlanan ofis ve konutlarda 3 metre tavan yüksekliği bulunuyor. 97 metre uzunluğunda, kristalı andıran mimarisi ile Kartal'ın yeni gözdesi olacak Marmara Kule Business'ta ofis ve konutların büyük bir çoğunluğu Marmara ve Prens Adaları'nın eşsiz manzarasına sahip. Diğer ofis ve konutlarsa E5 karayolu üzerinden Aydos Ormanı'nın muhteşem yeşiline hakim. Home Office veya İş Office olarak kullanılabilecek, tek katta 70 metrekareden 950 metrekareye ihtiyacınız büyüklüğünde seçebileceğiniz  ofis ve konutlar, opsiyonel tasarıma uygun olarak inşa ediliyor.


Kartal'da önemli bir lokasyonda bulunan Marmara Kule Business'ta hem ofis katlarına hem de çevreye hizmet verebilmesi için 4000 metrekare alan üzerine kurulan, 2 adet ticari alan yer alıyor. Bölgeye dinamizm getirecek bu ticari alanlar 3 kattan oluşuyor. Projenin Adalar tarafına bakan bölümünde ise içinde sosyal tesisin de bulunduğu yaklaşık 2500 metrekarelik 4 kata yayılmış bir ticari alan daha inşa ediliyor. Ticari alanın içerisinde yer alan sosyal aktivite alanlarında, iş stresinden uzaklaşmak isteyenler için fitness center,soyunma odaları,sauna gibi bölümler bulunuyor. Marmara Kule Business'ta iş hayatı,sağlıklı yaşam,sosyal hayat hepsi bir arada sunuluyor.


Kartal bölgesinde yatırımcılarına yüksek kar elde edebilecekleri bir yatırım imkanı sunan, Marmara Kule Business, Aralık 2017'de teslim edilecek.


Projeyi daha detaylı inceleme için Pazartesi'den Cumartesi'ye saat 09.00 - 18.30, Pazar günleri ise 10.00-18.30 saatleri arası açık olan satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.