Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mayra Yapı bu yıl 3 yeni proje inşa edecek!

Mayra Yapı bünyesine 2017’de Mayra Temexpres, Mayra Merdivenköy ve Mayra Sancakkoru markalı 3 yeni proje ekleniyor. Firma yeşil ile iç içe bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor.


İnşaat sektörünün en köklü ve güvenilir firmalarından Mayra Yapı 2017 yılını 3 yeni projeyle karşılıyor. İnşa çalışmaları devam eden 2 ve yeni yılda başlayacağı 3 yeni projesiyle yatırımlarına daha da ağırlık veren Mayra Yapı, Projelerinde insan hayatına önem veren detayları ekleyerek yeşil ile iç içe bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor.


Ürettiği projeleriyle konutta kalite ve güvenin markasını oluşturan Mayra Yapı , geçmiş yılda başladığı Kirazlı Koru Evleri’nin teslimine hazırlanırken 2017’de 3 projeye start verecek..


2017’de 1500 İstihdam Hedefi

İstanbul’da 2 noktada, her gün işleyen şantiyeleriyle çalışmalarına devam edecek olan Mayra Yapı, 2017’de 3 yeni projesiyle beraber 1500 insana istihdam sağlamayı hedefliyor. 


Yılmaz; 2017’ye ve Ülkemize güveniyoruz, 3 proje ile birden geliyoruz!

Türkiye’nin potansiyeline ve ekonomisine güveninin tam olduğunu belirten Mayra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yılmaz “Kalitemizden asla ödün vermeden, üç kuruşun hesabını yapmadan binalar yaptık. İnsanımızı doğadan koparmamaya, yaptığımız çalışmalarda yeşil alanı korumaya ve artırmaya söz verdik. 

Bu anlamda sizinle bir istatistik verisini paylaşmak istiyorum:


Kişi başına düşen yeşil alan 

Avrupa Standartlarında yeşil alan 7 m2,

Türkiye’de ortalama 2,5 m2 ve 

Bağcılar’da 0,46 m2 iken 


Mayra Projelerinde kişi başına düşen 7,8 m2 ile Avrupa Standartlarının da üstünde!

Müşterimiz kim olursa olsun önce insandı. Bunu gözardı edemezdik, etmedik de. Yaptığımız eserler birer bina değil yaşam alanıydı bizim için. Ev yapıyorsak akşam yaklaşırken saate bakan, iş merkeziyse sabah keyifle gidilen mekanlar yapmayı önemsedik hep.Kalite zaten kırmızı çizgimizdi bizim ve bundan hiç ödün vermedik. Güvenli binaları, satış sonrası hizmetiyle beraber sunduk.Alanında uzman mühendisleri, harika projeleri çizen mimarlarla aynı çatı altında buluşturduk. Mayra tecrübesi ile harmanlanan bu buluşma beraberinde mutlu yuvalar, özgür mekanlar olarak karşımıza çıktı.Biz ülkemize milletimize ve devletimize güveniyoruz, güvendiğimiz için 2017’ye 3 özel proje ile giriyoruz.” dedi.


3 PROJE NİSAN AYINA HAZIRLANIYOR

Mayra Yapı’nın 3 projesi Nisan ayında gerçekleşecek büyük bir lansman ile duyurulması planlanıyor.Web: http://mayrayapi.com.tr/