Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mebuskent'ten yılın son fırsatı!

Başkent’in yeni cazibe merkezlerinden Mebuskent, yeni yıla yeni bir evle girmek isteyenler için özel bir kampanya sunuyor.


Başkent’in yeni cazibe merkezlerinden Mebuskent, yeni yıla yeni bir evle girmek isteyenler için özel bir kampanya sunuyor. Aylık 1.690 TL’den başlayan taksitler ve 120 aya kadar vade ile “Yılın Son Fırsatı” kampanyasını başlatan Mebuskent, “2016 bitmeden evinizi alın” diyor. 


Batıkent Çakırlar Bölgesi’nde 2013 yılında inşaatına başlanan Mebuskent, tamamlanma aşamasına geldi. Proje, 332 villa ve 10 blokta 652 daire olmak üzere toplam 984 konuttan oluşuyor. Ankara’nın en prestijli konut projelerinden Mebuskent, küçük birikimleriyle ev sahibi olmayı hayal edenlere kira gibi taksitlerle ev sahibi yapıyor. Projede her kesimin ihtiyacını karşılayacak 2+1, 3+1, 4+1 daire ve bahçeli villa seçenekleri bulunuyor. “Şehir içinde koca bir şehir” konseptiyle hayata geçirilen Mebuskent, toplam 4-5 bin kişilik bir nüfus barındıracak.


“Yeni yıla yeni evle girin”

Mebuskent projesini gerçekleştiren Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, kampanya hakkında bilgi verdi. Mebuskent’te konutların büyük bölümünün sahiplerini bulduğunu belirten Ayhan, “Kalan konutlar için şimdi yeni bir kampanya başlatıyoruz. Aylık 1.690 TL gibi kira bedeline denk taksitlerle ve 10 yıla kadar vade ile herhangi bir zam olmadan satışlar gerçekleştirilecek. Yeni yıla yeni evle girmek isteyen vatandaşlarımıza ‘2016 bitmeden evinizi alın’ diyoruz” dedi.


 “Yatırım amaçlı alan da karlı çıkar”

Kürşat Ayhan, gayrimenkulde gelecek vaat eden Karacakaya’nın hızla prim yapan bir bölge olduğuna işaret ederek, yatırım amaçlı konut alacakların da karlı çıkacağını vurguladı. 


Ayhan, Mebuskent’in konut alıcısına sunduğu imkanlar ve ayırt edici yanlarını şöyle dile getirdi:

“Öncelikle Mebuskent, Başkent’in yeni eğitim üssü olan bir lokasyonda yer alıyor. Fark yaratıcı daha birçok başka özelliğe de sahip. 5 bin metrekarelik alışveriş merkezi, spor kompleksi, sauna-Spa hizmeti ve Türk hamamı, botanik parkı, 13.650 metrekarelik alanda golf sahası olacak. Ayrıca yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, otopark ve güvenlik hizmetlerimiz var. Tamamen bisikletli hayata göre tasarladığımız Mebuskent, Ankara’daki Küçük Kopenhag sıfatını hak ediyor. Şehrin gürültüsü ve kirliliğinden uzaklaşıp yeşile dokunarak yaşamak isteyenlere doğayla iç içe, bol oksijenli bir ortam sunuyoruz. Mebuskent, halen Türkiye’nin en büyük yeşil alana sahip konut projesi… Toplam yeşil alan oranımız yüzde 87’ye ulaşıyor; yani beton alanların payı sadece yüzde 13’te kalıyor. 86 bin metrekareye yayılmış doğal botanik parkına her türden binlerce ağaç dikiyoruz. Toplam 23 bin ağaç olacak ve aile başına 25 ağaç düşecek. Mebuskent sakinlerine 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti verilecek. En büyük imkanlardan biri ise ulaşım. Mebuskent, lokasyondaki gelişmiş ulaşım imkânları sayesinde Ankara’yı bir uçtan diğer uca bağlayan güzergâhlara sadece 25 dakika mesafede.” 


Web: http://www.mebuskent.com/