Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mehmet Mısırcı kimdir?

Öz Er-Ka İnşaat'ın kurucusu Mehmet Mısırcı kimdir? Mehmet Mısırcı, bugüne kadar hangi projeleri hayata geçirdi?


Mehmet Mısırcı, Öz Er-Ka İnşaat'ın kurucusudur. Mısırcı, Öz Er-Ka İnşaat'ı 2004 yılında İstanbul Esenyurt'ta kurdu.


ÖZ-ER-KA İNŞAAT, seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "İnsanların içinde kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firması olarak kuruldu.


Mehmet Mısırcı, Öz Er-Ka İnşaat ile bugüne kadar 24 konut projesinin satışını tamamladı.


Mehmet Mısırcı'nın mesajı


"Biz, 10 yılı geride bırakmış ÖZ-ER-KA ailesiyiz. ÖZ-ER-KA inşaat . olarak; sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe, teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.


Mimarlarımızdan mühendislerimize ve pazarlama ekibimize herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması öz-er-ka  İnşaat çalışanlarının ortak değerleridir.

İş üretiminde; çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan ve yapı güvenliğine maksimum önem veren bir felsefeye sahibiz.


Yurt içinde gerçekleştirdiğimiz projelerle İstanbul’un değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, bilgi birikimimiz ile tercih edilen ilk firmalar arasında yer almaktayız.


Hedefimiz, hem yurt içinde hem de yurt dışında çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.

Başarıyı gelenek haline getirmiş olmaktayız…


Ülkemizin ve dünya ölçeğinde sektörümüzün önde gelen, köklü ve saygın kurumlarından biri olmanın farkındalığı, daha güçlü yarınlara olan inancımız ve büyük gücümüz ekibimizle, insana değer vererek, yaşama değer katan eserler yaratmaya ve geleceği yakalamaya devam edeceğiz."