Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mersin Athena'da satışlar başladı!

Mersin Athena satışları başladı. 100 milyon lira yatırım bedeline sahip Mersin Athena'da metrekare fiyatları 1200 Euro’dan başlıyor..


Şekerlisoy Topluluğu, ‘Athena’ markasıyla gayrimenkul sektörüne adım attı. Mersin Athena Projesi, Mersin Erdemli’de hayata geçiriliyor. 100 milyon lira yatırım bedeline sahip Mersin Athena'da metrekare fiyatları 1200 Euro’dan başlıyor. İkinci etap metrekare satışlarının 1500 euroya, teslimde ise bu fiyatların 1800 euroya ulaşacağı bekleniyor.


650 yataklı bir otel ve 174 rezidans dairenin yer aldığı Mersin Athena satışa çıktı. 2 bloktan meydana gelen projenin bir bloğu rezidans, diğer bloğu ise otel olarak tasarlandı. Projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.  


Mersin Athena'da net metrekare alanları 62 ile 90 metrekare arasında değişiyor. 27 katlı olarak yükselen proje, birinci kattan itibaren deniz manzarasına hakim. 


Projede daire teslimlerinin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. Athena Evleri, Kleopatra’nın saçlarını taradığı koy olarak bilinen Sultan Koyu’nun tam karşısında konumlandırılıyor.


İki tane sinema, fitness, mescit, oyun alanı aqua park, infiniti havuz, yürüyüş alanları  mevcut. Ayrıca bir tanesi roof olmak üzere 4 adet restoran ve 4 adet konferans salonu bulunuyor. 


Web: sekerlisoy.com

Tel: 0424 237 56 04Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com