Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mesa Cadde görücüye çıktı! 449 bin TL'ye!

MESA Cadde projesi, bugün Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen lansman toplantısı ile görücüye çıktı. Projede fiyatlar 449 bin TL'den başlangıç gösteriyor..


MESA Cadde projesi, bugün Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen lansman toplantısı ile görücüye çıktı.


Lansmana MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, CABA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Balyen, ASLAN YAPI İcra Kurulu Üyesi ve Projeler Koordinatörü Mesut Arslan ve İki Design Group Kurucu Ortağı Murat Kader katıldı.


Mesut Arslan, MESA CADDE’nin, çok özel bir proje olduğunu belirterek “Hiç şüphesiz MESA CADDE’nin sunduğu en büyük ayrıcalığın; gayrimenkul sektörünün 3 büyük firması olan MESA, ASLAN YAPI ve CABA’nın deneyimlerinin bu projede birleşmiş olduğunu” iletti. Diğer bir deyişle MESA, ASLAN YAPI ve CABA’nın ortak imzasını taşıyan bu özel proje, güç birliğinden doğan sinerjisini de yansıtmaktadır. MESA, ASLAN YAPI ve CABA’nın bir diğer önemli özelliği ise mimarisi, ince düşünülmüş teknik detayları, iyi tasarlanmış yaşam alanları  ile de birçok açıdan yakaladığı başarılardır. MESA CADDE tasarımda estetiğin, efektif kullanımın ve çevre dokusuyla uyumun buluştuğu, yaşam ile ticari alanların birbirine katkı sağladığı ve üzerinde bulunduğu Bağdat Caddesi ile etkileşime giren bir mimariye sahip olması ile bölgede fark yaratan bir proje olucaktır.  MESA CADDE’nin bu çok yönlü mimari başarısı, sınırları aştı ve European Property Awards’da aldığı ödül ile de taçlandırıldı. Proje mimarımız İki Desing Group’un kurucu ortağı Türkiye’nin en önemli mimarlarından Murat Kader’e de burada bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.


 

MESA CADDE BÖLGEYE DEĞER KATIYOR


Mesut Arslan, yaşamı, alışverişi, denizi ve doğayı aynı caddede buluşturan ve benzersiz atmosfere sahip bir projeyi hayata geçirdiklerini dile getirerek projenin bölgeye katacağı değerden söz etti.


Arslan: “Göz alıcı mağazalar, kafeler, restoranlar ile donatılmış açık hava caddesi MESA CADDE sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırırken Maltepeliler için de 7/24 canlı gerçek bir cadde ortamı yaratarak yeni buluşma noktası olacak. Bu renkli açık hava alışveriş caddesinin üzerinde ise; tablo niteliğinde panoramik adalar manzarası ve üstün özellikleri ile mükemmel yaşamın kurgulandığı 6 ile 16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğu yer alıyor. MESA CADDE, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 76 metrekare ile 229 metrekare arasında değişen faklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veriyor” dedi.


LOKASYON FARKI


İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Mesa Cadde, Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20’şer dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 dakikalık mesafede yer alıyor. MESA Cadde’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na ulaşılabiliyor.


MESA CADDE’de, 6-16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğu, ticari ünitelerin bulunduğu baza üzerinde yer alıyor. MESA CADDE, 1 oda 1 salondan,  4 oda 1 salona kadar değişen tip ve büyüklükteki toplam 253 konuttan meydana gelen seçkin yaşam seçenekleri sunuyor. 


Tel: 444 9 366

Web: http://www.mesa.com.tr/tr