Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mesa Orman Çubuklu Evleri geliyor!

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Mesa Orman Çubuklu projesinin lansmanının 2018’de gerçekleşeceğini söyledi...


Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Mesa Orman Çubuklu projesinin lansmanının 2018’de gerçekleşeceğini söyledi. Yarım asırda 98 bin konut ürettiklerini ifade eden Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “2018’de de en iyi bildiğimiz işi yapmaya, konut üretmeye devam edeceğiz” dedi.  


Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, 2018 yılında Mesa Mesken’in “50’ye bir kala olan yılı” olacağını hatırlarak gayrimenkul açısından da hali hazırda 350 hine yakın kişiye yarım asra yakın süredir yüksek standartlarda bir yaşam sunan 98 bin konut ürettiklerini söyledi.


Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre Boysanoğlu, “Zamansız konutlar ürettik; konutlarımız hem sundukları kalite, yüksek yaşam standartları, hem de değer açısından güncelliklerini koruyor. Dolayısıyla MESA’nm yarattığı müşteri memnuniyeti hem oran olarak sektörün zirvesini oluşturuyor, hem de derece olarak çok yüksek. Bu da bize çok önemli avantajlar sağlıyor. Çoğu yeni projemizde, mevcut müşterilerimiz ya | da yakınlarına satışlarımız yüzde 30’lara ulaşıyor. Bize duyduğu güvenle, telefonla alım yapan, hatta kimi zaman konut seçimini dahi bize bırakan müşterilerimizin olmasından ,çok mutluyuz. 2018 yılında da biz en iyi bildiğimiz şeyi yani işimizi yapmaya devam edeceğiz. 49 yıldır olduğu gibi önümüzdeki dönemde de, ülkemize olan inancımız ve sorumluluk duygumuzla her geçen yıl daha da büyüyen, çoğalan bir ölçekte ve güçlü yatırımlarla proje geliştirmeye, konut üretmeye devam edeceğiz” dedi.


2018’de tanıtılacak Bodrum projesinin ise sektörün gündemine yerleşeceğini belirten Boysanoğlu, projede son hazırlıkları yaptıklarını dile getirdi. Boysanoğlu, “Bodrum projemiz döneminin en iyi projesi olma iddiası taşıyor. Ayrıca Eczacıbaşı-Kartal projesinde karşılıklı sözleşmenin son aşamasındayız, o da çok değerli projelerimizden biri olacak’ dedi.   


Web: http://www.mesa.com.tr/tr