Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Metalüks ne demek?

Lüksün ötesinde lüks anlamına gelen tanım. Metalüks, emlak sektöründe yeni yeni kullanılmaya başlanan sıfat... Viatrans A.Ş. – Meydanbey Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Haydar Özkan, Mecidiyeköy’de Ali Sami Yen arazisi üzerinde yükselen Quasar İstanbul projesi için “Metalüks” tanımını kullanıyor.
Metalüks nedir?“Lüksten daha lüks” anlamına gelen son moda deyimlerden biridir. Metalüks tanımı Türkiye ve dünyada hangi proje için kullanılıyor?Dünyanın en saygın gayrimenkul ödülllerinden biri kabul edilen International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri)'nin bölgesel yarışması olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nin 24 Eylül 2013’te düzenlenen ödül gecesinde Viatrans A.Ş. - Meydanbey Ortak Girişimi'nin İstanbul Mecidiyeköy'de 2015 sonunda hayata geçireceği Quasar İstanbul Karma Projesine 7 dalda ödüle layık görüldü. Metalüks ne demek?

Quasar İstanbulTürkiye'nin ve dünyanın ilk metalüks projesini İstanbul'da hayata geçireceklerini dile getiren Viatrans A.Ş. – Meydanbey Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Haydar Özkan, “Quasar İstanbul, aslında adından anlaşılacağı gibi evrenin en güçlü yıldız ışığı olarak parlıyor. Bugün Londra'da da ışığımızı tüm Avrupa'ya göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.Haydar Özkan, ‘metalüks’ projeyi nasıl lanse ediyor?İşte Quasar İstanbul projesinin internet sitesinde yer alan o ifadeler; 


“Değerli dostlar,


Yüzlerce birbirine karışmış gece ve gündüzden, binlerce sayfa eskizden ve onbinlerce saat beyin fırtınalarından ve hararetli tartışmalardan sonra Quasar İstanbul ile işte karşınızdayız.


Quasar İstanbul, herkesin malumu olan “lüks”ün klişelerine isyan eden bir tutkunun ürünüdür.


Lüksün ötesindeki lüksün arayışıdır. Zamana meydan okuyan bir mükemmeliyet kültürünün yansımasıdır.


Quasar İstanbul, rakamlara değil kaliteye odaklıdır. Standartların değil hayallerin peşinden koşar.


Quasar İstanbul, dünyevi lüks ruhsal lüks ile zenginleştirilmiş, derinleştirilmiş ve tamamlanmış bir biçimidir.


Size yaşamınızdaki özgün mükemmeli, sevdiklerinizle geçecek konforlu zamanları ve en yalın haliyle mutluluk ve sevgiyi sunar.


Ve şimdi


"Yaşam, bazen hayallerin ötesine geçer" mottosuyla yeni bir başlangıç yapmanın zamanı geldi."


HAYDAR ÖZKAN

İCRA KURULU BAŞKANI VIATRANS A.Ş.-MEYDANBEY ORTAK GİRİŞİMİ‘Metalüks’ proje Quasar İstanbul’u kim tasarladı?


5.789 m2’lik Quasar İstanbul, Holandalı tasarımcı – iç mimar Marcel Wanders tarafından tasarlandı. ‘Metalüks’ proje Quasar İstanbul'un ulaşım ve iletişim bilgileri nelerdir?Adres: Büyükdere Cad. No: 76 Mecidiyeköy 34393 Şişli, İstanbul


Telefon: (0850) 288 40 00


Faks: (0850) 288 40 01


E-Posta:  info@quasaristanbul.com.tr


Basın:  basin@quasaristanbul.com.tr


Telefon: 444 7 123


Web Adresi: www.quasaristanbul.com