Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Metehan Kavuk – Kavuklar

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı. Metehan Kavuk, Koç Üniversitesi’nden 2008’de mezun oldu ve Aralık 2009’da Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı olarak göreve başladı.Metehan Kavuk – Kavuklar

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk...Metehan Kavuk, Kavuklar’da hangi görevleri üstlendi?


Özel Çakabey Koleji'nin ardından Koç Üniversitesi'nden 2008 yılında mezun olan Metehan Kavuk, 2008'in Temmuz ve Aralık ayları arasında Kavuklar Grubu'nun satış sonrası hizmetlerinden sorumlu oldu. Metehan Kavuk, halen devam eden Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanlığı görevine Aralık 2009'da başladı.Metehan Kavuk, Evim Güzel Evim: Ege Bornova projesi için neler söyledi?


Metehan Kavuk, 50 milyon dolar yatırım ile gerçekleştirdikleri İzmir’in en lüks rezidans projesi Evim Güzel Evim: Ege Bornova için 02 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen lansmanda şunları söyledi;


"Ege Bornova da tıpkı Bayraklı Tower gibi gurur duyduğumuz bir projemiz. Tasarlarken bir İzmirli olarak yaşayacağımız yerden beklentilerimizi düşünerek yola çıktık. Şehrin merkezinde doğallık ve konforu iç içe sunabilecek ayrıcalıklı bir yaşam alanı kurmayı hedefledik." diye konuştu. Kavuk, projenin yüzde 25'inin ön rezervasyon ve satışını yaptıklarını kaydetti.Kavuklar’ın Ege Bornova projesinin özellikleri neler?


Akaryakıt, otomotiv, gayrimenkul geliştirme, beton, prefabrik, sigortacılık, tarım ve hayvancılık, matbaa ve mürekkep sektörlerinde faaliyet gösteren Kavuklar Grup, İzmir'de Bayraklı Tower'ın ardından 50 milyon dolarlık yeni butik rezidans projesini hayata geçiriyor. "Evim Güzel Evim: Ege Bornova" adı verilen konut ve yaşam projesi, 2014 yılının üçüncü çeyreğinde tamamlanacak. İzmir'in prestijli metropol ilçelerinden Bornova'nın önemli yerleşim bölgesi Evka-3'te inşa edilecek proje, 60 adet rezidanstan oluşuyor. Yaklaşık 31 bin metrekare alan üzerinde ve dört konseptte kurulacak proje, 50 milyon dolara mal olacak. Rezidansta yedi yıldızlı otel konforunda hizmet sunulacak. Projenin tasarımını Tago Mimarlık, iç mimarisini ise Avusturyalı ünlü Yüksek Mimar Brigitte Weber yapacak.


Kavuklar Grup hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!


Metehan Kavuk ve Kavuklar iletişim bilgileri nelerdir?


İzmir / Merkez


Adres: Ankara Caddesi No:85 Bayraklı / İZMİR 

Tel : +90 232 435 63 63 

Fax : +90 232 435 02 14 

E-posta : kavuklar@kavuklar.com.tr Malatya / Merkez


Çevre Yolu Üzeri Kömür Tevzi Önü / MaLATYA 

Tel : +90 422 336 46 82 

Fax : +90 422 336 46 87 

E-posta : kavuklar@kavuklar.com.tr


Web: www.kavuklar.com.tr