Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Metrekare Bodrum

Bodrum’da Solamar Bodrum ve Başak Villaları projelerini hayata geçiren firmadır. Metrekare Bodrum İnşaat Limited Şirketi, ikinci el emlak alanında da bilgi bankasıyla hizmet vermektedir.
Metrekare Bodrum
Metrekare Bodrum’u kimler, ne zaman kurdu?26 Kasım 2008 tarihinde Yılmaz Naci Senemoğlu ve Mehmet Ufuk Gürül’ün yüzde 50-50 ortaklık payı ile kurulan Metrekare Bodrum, bölgesinde sektörün en büyük sermayesine sahip firma olmuştur. Metrekare Bodrum hangi projeleri hayata geçirdi? Solamar Bodrum ve Başak Villaları projelerini gerçekleştirdi. Metrekare Bodrum, işe nasıl başladı?Metrekare Bodrum, inşaatçı ile satıcı arasında eksik bir servisi fark ederek inşaat firmalarına satış ağı kurarak işe başladı. Böylelikle tüm taraflar kendi işlerine yoğunluk verme şansına sahip oldular. İnşaat firmaları kendi üretimlerini yaparken satış yönünde emlakçılar gönül rahatlığı ile kendilerini müşterilerine odaklanabildiler.Metrekare Bodrum Limited Şirketi’nin iştirakleri nelerdir?01 Nisan 2010 tarihinde kurulan Bodrumda Tarım ve Hayvancılık Limited Şirketi;  M2 Çiftliği Yerkesik Algı Muğla adresinde 150 bin m2 alan üzerinde faaliyetini sürdürmektedir. 


09 Mayıs 2012 tarihinde kurulan Vista Bodrum İnşaat Limited Şirketi; Başak Villaları Konacık Bodrum Adresinde hizmet vermektedir.Metrekare Bodrum hangi kuruluşlara üyedir?Bodrum Ticaret Odası (BODTO)

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV)

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 

Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD)Metrekare Bodrum’un tescilli markaları hangileridir? Metrekare Bodrum İnşaat Limited Şirketi, Bodrumda Satılık ve White House Bodrum.Metrekare Bodrum hangi alanlarda hizmet vermektedir?Metrekare Bodrum İnşaat Limited Şirketi’nin hizmetleri şöyle; Proje satış yönetimi, satış hizmetleri, satış sonrası hizmetler, yatırım danışmanlığı, yeni ve ikinci el emlak pazarlama, emlak danışmanlığı,  site yönetimi ve inşaat-tadilat. Metrekare Bodrum’un iletişim bilgileri neler?Adres: Balkanoğlu İş Merkezi E Blok No:1 Konacık-Bodrum-Muğla-Türkiye

Telefon :+90 252 358 70 60 

GSM :+90 507 302 76 00 

GSM :+90 507 302 76 02 

Faks:+90 252 358 71 90

E-mail: info@m2bodrum.com

Web Adresi: www.m2bodrum.com