Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MetroPark Concept Ankara satışa çıktı!

MetroPark Concept Projesi, Akağ ve Evliyagil Ajanstürk Topluluğu ortak girişimi olarak Ankara Eryaman’da hayata geçiriliyor. Proje, 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor..


MetroPark Concept Projesi, Akağ ve Evliyagil Ajanstürk Topluluğu ortak girişimi olarak Ankara Eryaman’da hayata geçiriliyor. 


İstanbul yolu üzerinde temelleri atılan Metropark Concept Projesi, 40 milyon liralık yatırım bedeline sahip. 6 dönüm arazi üzerine inşa edilen MetroPark Concept, 14 katlı tek bloktan oluşuyor.


Projenin giriş katında ev sahiplerinin gündelik ihtiyaçlarına cevap verecek farklı tipte 12 mağaza bulunuyor. Mağazaların üst katlarında bulunan daire tipleri 50 adet 2+1 ve 32 adet 3+1 şeklinde. 


80 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daireler 250 bin TL, 128 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler 350 bin TL’den satışa sunuluyor. Projede 24 ay 0 faizle ödeme imkanının yanısıra  yüzde 0,90 faiz oranıyla 60 ay vadelendirme yapılabiliyor.


Projede açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik, şifreli giriş çıkış, kesintisiz elektrik ve spor salonu bulunuyor. Konumu itibariyle Eryaman’ın oldukça hızlı gelişen bir noktasında bulunan Metropark Concept, İstanbul yoluna cepheli , toplu taşıma noktalarına özellikle ismini aldığı metroya yürüme mesafesinde bulunuyor. Projenin Ekim 2017‘de teslimi planlanıyor.


Proje ortaklarından Sarp Evliyagil;” Metropark Concept projesini dizayn ederken aileler ve yeni evli çiftleri düşündük. İş hayatının yoğun temposunun yanısıra zamanın çoğu yollarda geçiyor. O nedenle ulaşım cok önemli. Bu projenin ana haltere cepheli ve metroya yakın olması en büyük avantajıdır. Şuan kaba insaatın %80 i bitmiş bulunmakta. Bu proje tamamlandıktan sonra hemen yanındaki parselimizde Metropark Plus adında 21 katlı yeni bir projeye başlayacağız.” diyor.Web: www.metroparkconcept.com

Tel: 0312 281 25 24