Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mia Thermal – Yalova - Beyttürk Yatırım A.Ş.

Beyttürk Yatırım A.Ş ve Bahrain Invesment Group’un Yalova’da hayata geçirdiği ‘mutaasıp konsept’li projesidir. Mia Thermal’de konutlar metrekaresi 3000 TL’den satılıyor…Mia Thermal – Yalova - Beyttürk Yatırım A.Ş.
Mia ThermalProje künyesi

Lokasyon:  Yalova 

Toplam arsa:  17.500 m2

İnşaata başlama tarihi:   Ekim 2013

İnşaatı bitirme tarihi:   Kasım 2014

Yatırım bedeli:  30 milyon TL

Ünite sayısı:  16 villa ve 42 dubleks daire

Mimarı:  Önce Mimarlık


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: 3000 TL

Ödeme koşulları: Yüzde 40 peşin, yüzde 40 24 ay vade, 20 teslimde


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Devlet Öğrenci Yurdu yapım aşamasında

Hastaneler: Özel Sağlık Polikliniği

Çevre yollara uzaklığı: Yalova Merkeze 7 dakika


İletişim Bilgileri: 0212 380 1667Mia Thermal – Yalova - Beyttürk Yatırım A.Ş.


Mia Thermal nerede konumlandırıldı?


Daha önce grup firmalarından biri olan Bahrain Invesment Group firması tarafından Yalova’da inşa edilen ve mutaassıp konsept olarak dizayn edilen Dremland projesi ile adını Arap dünyasında ve Türk inşaat sektöründe duyuran Beyttürk Yatırım A.Ş., yeni projesi Mia Thermal ile Arap yatırımını Yalova’ya çekmeye devam ediyor.Mia Thermal’de neler var?


Güçlü finansal yapıya ve teknik kadroya sahip olan Beyttürk Yatırım A.Ş. bambaşka bir konsept ve bambaşka bir dizaynın yer aldığı Mia Thermal projesi ile Arap vatandaşlara kendi ülkelerini ve kendi evlerini aratmayacak lüks bir yaşam ortam sunuyor. İçerisinde sosyal alanların, bay ve bayan için ayrı spa merkezlerinin, restoran ve organik marketlerin, 7/24 güvenlik ve resepsiyon gibi bir çok hizmetlerin yer aldığı projenin pazarlama ayağını Beyttürk Yatırım A.Ş.’nin grup firmalarından biri olan Khaleejturk Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. yürütüyor. Khaleejturk Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. ile Arap dünyasında güçlü bir pazarlama ağına sahip olan Beyttürk Yatırım A.Ş. firması, 8-10 Ekim arası Dubai’de düzenlenecek olan ve dünyanın en büyük inşaat sektörü fuarlarından biri olan CityScape Gayrimenkul fuarına katılarak projelerin tanıtımını gerçekleştiriyor.Mia Thermal – Yalova - Beyttürk Yatırım A.Ş.


Mia Thermal projesinin özellikleri neler?


Mavi ile yeşilin buluştuğu 17.500 m2’lik bir alana inşa edilen Mia Thermal projesinde, 16 villa ve 42 dubleks daire yer alıyor.  Dört katlı villaların ve dubleks dairelerin yer aldığı bu projede, villa ve dairelerin aynı konsepte yer alması, projeyi bölgede eşsiz kılıyor. Dreamland projesinin referansı sayesinde Arap vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve % 40’ının proje aşamasında satıldığı Mia Thermal Projesinin yatırım değeri ise 30 milyon TL’dir.Mia Thermal – Yalova - Beyttürk Yatırım A.Ş.


Mia Thermal’de konut fiyatları kaç dolardan başlıyor?


Merkezi bir yerde yer alan Mia Thermal projesi, Yalova Merkeze 7 dakika uzaklıkta, Termal kaplıcalarına ise 3 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Villa ve dairelerin iç yapıları ve bahçe düzenlemeleri alıcıların isteklerine göre dizayn edilmekte ayrıca sosyal alanlarda termal sıcak suyu imkanı sunulmaktadır. Mia Thermal Projesindeki dairelerin fiyatları 200.000 dolardan başlıyor ve teslim tarihi ise Kasım 2014’tür. Mia Thermal – Yalova - Beyttürk Yatırım A.Ş.


Yalova Mia Thermal iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir?


Adres : Şehitlik Site Old Thermal Way Street No:102 Termal / Yalova

Tel : +90 212 380 16 67

Fax : +90 212 380 22 57

E-mail : info@miathermal.com


Web: www.miathermal.com