Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Midtown Selenium by Deyaar'da hemen tapu avantajı!

Aşçıoğlu’ndan Dubai’de “19.900 USD Peşinat” ve “Hemen Tapu” Fırsatıyla Yaşam İmkânı sunuluyor..


Aşçıoğlu, Dubai’de yükselen ilk Türk markalı konut projesi Midtown Selenium by Deyaar’da 19.900 USD tutarındaki ’luk peşinatı ödeyenlere hemen tapu teslim imkânıyla Ortadoğu’nun ve Basra Körfezi’nin ticaret, alışveriş ve turizm merkezi Dubai’de yaşamın kapılarını aralıyor. 


Türk iş ve medya dünyasından birçok ünlü ismin ilgi göstererek ev sahibi olduğu Midtown Selenium by Deyaar, 2019 yılı Eylül ayında teslim edilecek.


Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, Dubai’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen “Midtown” projesini “Selenium” kalitesiyle birleştirerek yalnızca 19.900 USD peşinat ve hemen tapu teslim imkânıyla Dubai’de yaşam sunuyor. 


Dubai’de Yaşamın Kapısı, 19.900 USD’ye Aralanıyor

Dünyanın ilk Türk markalı konut projesi olarak yükselen Midtown Selenium by Deyaar’da ev sahibi olmak isteyenler, 19.900 USD tutarındaki ’luk peşinatın ödemesini yaptıktan sonra tapularına kavuşuyorlar. 2017 Haziranında 19.900 USD tutarında ’luk bir ödeme daha yapıldıktan sonra 2017 Aralık ve 2018 Haziran’da iki kez 9.950 USD tutarında %5’erlik ödemeler gerçekleştiriliyor. Projenin teslim tarihi olan 2019 Eylül’de ise kalan p’lik kısmın ödemesi talep ediliyor. 


Kalanp’lik Kısım için Kredi Kullanılabiliyor

Midtown Selenium by Deyaar Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenler, evini teslim alırken ödeyecekleri p’lik kısım için Dubai’deki bankalardan kredi kullanabiliyorlar. Bu kapsamda 36 aydan 120 aya kadar değişik vadelerde aylık 1080 – 3000 USD arasında taksitlerle kalan kısım tutarında kredi çekilebiliyor. 

Balkonlu, Geniş ve Ferah Yaşam Alanlarına Sahip 1 1 Daireler

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan, balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1 1 formattaki dairelerden oluşan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. 

Ortadoğu’nun ve Basra Körfezi’nin ticaret, alışveriş ve turizm merkezi Dubai…

Dubai, sürekli yükselen değerleriyle Ortadoğu’nun ve Basra Körfezi’nin ticaret, alışveriş ve turizm merkezini oluşturuyor. İşsizlik oranının %4 olduğu Dubai’de, mal mülk ve kazancın devlet tarafından vergilendirilmemesi ve devletin aldığı büyük önlemlerle mülklerin güvencede olduğunu bilmek yatırımcılar için büyük bir güvenlik sağlıyor. Gelir vergisinin alınmaması ve dolar bazında her sene artan kira gelirleri ile yatırımların 8 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti etmesi, gayrimenkul sektörünün devlerinin Dubai’de yeni projeler üretmesi için güç oluşturuyor. 


Bunun yanı sıra dünyanın; ilk palmiye görünümlü yapay adası Palm Jumeriah, 7 yıldıza sahip tek oteli Burj Al Arab, ilk sualtı oteli Water Discus Hotel ve en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall gibi pek çok ilki bünyesinde bulunduran Dubai, gelişmiş ulaşım ağları ve sunduğu farklı eğlencelerle de Ortadoğu’da adeta turizmin başkenti olarak kabul ediliyor.