Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Midtown Suites Bomonti - Şişli - Yenigün İnşaat

Yenigün İnşaat tarafından İstanbul’un Şişli İlçesi’nde Bomonti semtinde konumlandırılan projedir. Midtown Suites Bomonti projesinin tanıtım toplantısının 24 Ekim 2013 Perşembe günü olarak açıklanan tarihi, daha ileriye ertelendi.Midtown Suites Bomonti - Şişli - Yenigün İnşaatMidtown Suites Bomonti’nin temelleri ne zaman atıldı?


Dünyanın en büyük 250 uluslararası müteahhit firması arasında yer alan ve 40.yılını kutlayan Yenigün İnşaat’ın, Bomonti’deki projesinin temelleri yepyeni bir konsept ve yepyeni bir isim ile Eylül 2013’te atıldı.


Yenigün İnşaat; İstanbul’un saklı hazinesi Bomonti’de, birleştirilebilir modüllerle fonksiyonel yaşam alternatifleri sunan yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Yenigün İnşaat’ın, birlikte yaşam ve eğlenceyi temel edinen yaşam kulübü temalı yeni projesi, gayrimenkul sektöründe lider oyuncuları aynı platformda bir araya getiren FYP Proje Geliştirme, Pazarlama ve Satış tarafından satışa sunuluyor.


FYP, gayrimenkul sektöründeki 20 yıllık deneyimiyle, özel konseptler konusunda Türkiye ve yurtdışında edindiği geniş müşteri, marka ve proje portföyünü, Bomonti projesine farklı bir anlayış ve yeni bir kimlik kazandırmak için harekete geçiriyor. 


Projeleriyle yatırımcılarına hem özel bir yaşam alanı hem de ayrıcalık bir yatırım imkânı sunan Yenigün’ün 40.yıl prestij projesinin temeli, geçtiğimiz hafta kurban kesilerek atıldı. Bomonti projesinin, lüks ofis ve residence projesine kazandırdığı yepyeni yorumlar ile harmanlanan konseptinin tüm ayrıntıları önümüzdeki günlerde özel bir lansman ile açıklanacak.Midtown Suites Bomonti - Şişli - Yenigün İnşaatYenigün İnşaat Bomonti projesi nerede?


Yenigün İnşaat tarafından İstanbul Avrupa yakasında Şişli Bomonti'de hayata geçireceği projesi 25 Temmuz 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi


Yenigün İnşaat Bomonti projesi nerede? Havadan videosu için tıklayınız!


Midtown Suites Bomonti - Şişli - Yenigün İnşaat


Midtown Suites Bomonti ne zaman lansmana çıkacaktı?


Yenigün İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın en gözde semtlerinden birinde inşa edilecek olan Yenigün İnşaat Bomonti Projesi'nin lansmanı daha sonra açıklanacak olan ileri bir tarihe ertelendi...Midtown Suites Bomonti - Şişli - Yenigün İnşaatDünyanın en iyi 250 müteahhitlik firması arasında yer alan Yenigün İnşaat’ın, İstanbul Bomonti’deki prestij projesinin basın lansmanını, 24 Ekim 2013 Perşembe günü, saat 10.00’da gerçekleştirileceğini duyurmuştu. Yenigün İnşaat 10 Ekim 2013 tarihinde gönderdiği mailler ile basın lansmanının ileri bir tarihe ertelendiğini belirtti.


Midtown Suites Bomonti - Şişli - Yenigün İnşaat