Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Miltaş İnşaat

İstanbul Halkalı’da Capital Tower projesini hayata geçiren firmadır. Miltaş İnşaat, 2006’da çekildiği beton sektöründen 2007 yılında inşaat sektörüne geçiş yapmıştır.Miltaş İnşaat ne zaman kuruldu?1981 yılında kurulan Miltaş İnşaat Ticaret ve Madencilik A.Ş. kurulduğu günden bugüne ürettiği iş merkezi, fabrika ve konut projeleriyle sektörün hep içindeydi.Miltaş İnşaat hangi yıllarda hangi sektörlerde boy gösterdi?İnşaat sektörünün yanı sıra 1980 ve 1993 yılları arasında kömür ocağı işletmeciliği ve uluslararası kara taşımacılığı da yapmıştır. 


1994 yılından 2006 yılına kadar ise hazır beton sektöründe Türkiye'nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşları arasında yer alarak sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 


2006 yılının sonuna gelindiğinde ise, stratejik bir kararla hazır beton sektöründen çekilip, sadece inşaat sektörüne konsantre olarak 2007 yılından bu yana nitelikli konut, iş merkezi&ofis ve alışveriş merkezi&otel projeleriyle 'faaliyetlerini sürdürmektedirMiltaş İnşaat A.Ş. bünyesinde hangi firmalar var?Miltaş İnşaat A.Ş. ayrıca; beton parke taşı üretimi sektörünün lider firmalarından Desentaş Yapı Taşları A.Ş.'nin, iş makinesi sektörünün kendi alanında önde gelen firmalarından Özmak Makina İth. İhr. Paz. A.Ş'nin yanı sıra armatörlük sektöründe uluslararası arenada kuru yük gemisiyle boy gösteren Warwick Shipping S.A.' nın kurucu sahiplerindendir.


Grup Şirketleri: 


İNŞAAT: Miltaş İnşaat Ticaret ve Madencilik A.Ş. www.miltasinsaat.com


SANAYİ: Desentaş Yapı Taşları Sanayi veTicaret A.Ş. www.desentas.com.tr


AĞIR İŞ MAKİNALARI: Özmak Makina İth. İhr. Paz. A.Ş. www.ozmakmakina.com.tr


ARMATÖRLÜK:  Warwick Shipping S.A.


TEMEL MÜH. ve ZEMİN ETÜDÜ: Güröz Temel Müh. ve İnşaat Ticaret A.Ş. www.guroztm.com.trMiltaş İnşaat’ın markalı projesi hangisidir, detayları ve fiyat bilgileri nelerdir?Capital Tower: Konum olarak Halkalı'da yer alan Capital Tower projesindeki ofisler Mayıs 2013 itibariyle 5 bin 113 TL'lik metrekare birim fiyatı ile satılıyor. Projede tamamı peşin alma yüzde 5 indirim yapılıyor...


Mutlu İnşaat, Miltaş İnşaat, Uzman İnşaat ortaklığı çalışması ile yükselen Capital Tower projesi 35 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Lokasyon olarak Halkalı'da inşa edilen Capital Tower'ın arsa alanı 9 bin 550 metrekare olarak belirlenmiş durumda. Toplamda 35 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Capitaltower Halkalı'da satışlar sürüyor. 


Miltaş İnşaat

Capital Tower


Capital Tower Ofis projesinde 4 adet 4 bin 370 metrekarelik depolu showroom alanı ve her katta 8 adet ofis yer alıyor. 16 kattan meydana gelen tek blok olarak tasarlanan Capital Tower projesinde ofislerin metrekare fiyatları 5 bin 113 TL'den başlıyor. 


Tamamı peşin alımda fiyata yüzde 5 indirimin yapıldığı  Halkalı Capital Tower ‘da ofis bedelinin yarısına kadar kredi kullanılabiliyor ve kalan yarısı için de kredi kapsamında vadelendirme yapılıyor. 


Teslimlerin Eylül ayında yapılacağı Capital Tower’da ofis hizmetleri, asansör, güvenlik ve otopark gibi imkanlar mevcut. 


Telefon:0212 471 47 00

Web adresi: www.capitaltower.com.trMiltaş İnşaat’ın iletişim bilgileri neler?Adres: Beysan Sanayi Sitesi Birlik Cad. No:3 Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0 212 422 57 09 ( Pbx )

Faks: 0 212 422 43 15

E-Posta: miltas@miltasinsaat.com

Web Adresi: www.miltasinsaat.com