Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mina Towers nerede?

Mina Towers Projesi, Başaran İnşaat tarafından inşa ediliyor. Mina Towers Evleri 26 bin metrekare büyüklükte arsa alanı üzerinde yayılıyor. Peki, Mina Towers nerede?


Mina Towers Projesi, Başaran İnşaat tarafından inşa ediliyor. Mina Towers Evleri 26 bin metrekare büyüklükte arsa alanı üzerinde yayılıyor. Projenin inşaat alanı ise 300 bin metrekare olarak belirlendi.


1500 dairelik olarak tasarlanan proje 6 kuleden meydana geliyor. Mina Towers'ta daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, ve 5,5 oda 1 salon tipte tasarlanıyor.


Mina Towers nerede?

Mina Towers, Kadıköy Fikirtepe Mandıra Caddesi üzerinde kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Mina Towers, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika, Anadolu Yakası sahile 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Fikirtepe Mina Towers Projesi'nde sauna, buhar ve masaj imkanlı 2 adet spa , yarı olimpik üstü açılabilen 2 adet ısıtmalı kapalı havuz, aynı özellikleri taşıyan 2 adet çocuk oyun havuzu, daire sahiplerinin misafirleri için düşünülmüş 8 adet otel odaları, her türlü parti ve davet için hazırlanmış 4 adet salon gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. Ayrıca 3 bin 300 adetlik otopark bulunacak. 


Mina Towers’da üst düzey güvenlik, resepsiyon, 7/24 vale, zemin katlardan güvenlik kartıyla direk çarşı kısmına geçiş kolaylığı, kafelerden, restoranlardan ve dükkanlardan evlere servis imkanı sağlanacak. Mina Towers iletişim:

Tel: 444 62 61

Web: http://basaraninsaat.net
Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com