Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mint Çağlayan'ın yarısı satıldı!

Mint, 20 gün önce satışa çıkardığı Mint Çağlayan projesinin yüzde 50'sini sattı. Lansmandan bu yana 20 günlük sürede projenin yarısından 20 milyon TL ciro elde edildi...


Gayrimenkul sektöründe yeni nesil yaşam alanları ve konseptler geliştirmek üzere inşaat sektörüne giriş yapan Mint, 20 gün önce satışa çıkardığı Mint Çağlayan projesinin yüzde 50'sini sattı. Lansmandan bu yana 20 günlük sürede projenin yarısını satıp 20 milyon TL ciro elde ettiklerini belirten Mint Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, "Metrekaresi 6 bin 750 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktık. Lansmana özel bir aylık süre boyunca peşin akımlarda yüzde 15'lik indirim avantajı sağlıyoruz" diyor. 


Toplam 140 adet konuttan oluşan MİNT Çağlayan projesinde daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn ediliyor. Projede daire alanları 35 ile 111 metrekare arasında tasarlandı. 14 katlı tek bir blok şeklinde yükselen MİNT Çağlayan projesi merkeze, hastanelere, metro durağına ve adliyeye iki dakikalık yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Proje "Yeni Nesil Şehir Apartmanları" sloganıyla basına tanıtılıyor. 


Ekonomist