Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MOD Bahçelievler'de metrekare fiyatları 5 bin 900 liradan başlıyor!

Yatırımcısına büyük avantaj sağlayan MOD Bahçelievler’de metrekaresi 5 bin 900 TL’den satışa sunuluyor..


Gayrimenkul değerleme firmalarının gerçekleştirdiği araştırmalar, Basın Ekspres Yolu’nda yer alan projelerin yatırımcılara ortalamanın üstünde kazandırdığını ortaya koyuyor. 2015 yılı itibariyle %20’ye yakın değer kazanan Basın Ekspres Yolu’nda yer alan markalı konut projelerinin, 2016 yılı sonunda çok daha yüksek bir değer artışı sağlayacağı öngörülüyor.


Kent içinde yeni bir merkez konumunda

Basın Ekspres Yolu, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun ortasında yer alması nedeniyle ulaşım altenatifleri açısından önemli bir konuma sahip bulunuyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarının da yürütüldüğü bölgede, yeni konut geliştiricileri erişilebilir arsa stoğunun bulunması nedeniyle yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Aks boyunca sanayiden hizmetlere dönüşme eğilimi de görülüyor. Kent planlamasında bölge, İstanbul için belirlenen ilkeler çerçevesinde özellikle özel sektörün karar alma ve finans birimlerinin tercih edeceği 1. Derece Merkez olarak belirtiliyor. 


Bu gelişmelere bağlı olarak Basın Ekspres Yolu çevresinde yaklaşık 50'ye yakın markalı konut projesi bulunuyor ve bu projelerde 16 bin konut yer alıyor. Fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte, birim metrekare satış fiyatlarının ortalaması 4.000 - 8.000 TL arasında değişiyor. 


Basın Ekspres’in gözdesi

Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında çok özel bir lokasyon üzerinde bulunan MOD Bahçelievler projesi, bölgede daha önce birçok projeyi hayata geçiren MOD Gayrimenkul güvencesiyle yükseliyor. 


Bölgedeki markalı konut projelerinde yaygın olarak görülen küçük daire modelinin aksine MOD Bahçelievler’de daireler geniş alanlı tasarlanıyor. Yatırımcısına büyük avantaj sağlayarak metrekaresi 5.900 TL’den satışa sunulan projedeki 2+1 dairelerin brütü 163 m2,  iki seçeneği bulunan 3+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor. Daireler lansmana özel %10 indirimle satışa sunuluyor. Basın Ekspres Yolu’nun gözde projelerinden MOD Bahçelievler, Atatürk Havalimanı’na beş dakika, metrobüse üç dakika ve metroya ise sadece 200 metre mesafede bulunuyor.


Web: http://modbahcelievler.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı