Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mod Bahçelievler'de satışların yüzde 45'i tamamlandı!

Yapımı hızlı süren Mod Bahçelievler'de inşaatının yüzde 50'si, satışların yüzde 45'i tamamlandı. Projede geniş ölçekli daireler, cazip fiyatlar sunuluyor..


Basın Ekspres Yolu’nun gözde projelerinden MOD Bahçelievler’in yapımı hızlı sürüyor. Kaba inşaatın yüzde 50’si tamamlandı. Projenin kaba inşaatı yıl içinde tamamlanacak, 2018 Eylül ayında ise sahiplerine teslim edilecek.


Yatay yerleşim planlı mimari modeli, Basın Ekspres Yolu’na ve raylı ulaşıma komşu merkezi konumu, 5.000 metrekarelik büyük peyzaj alanı, sosyal donatıları ve geniş ölçeklerde tasarlanmış daireleriyle kent içinde bir yaşam sunan MOD Bahçelievler’in yapımı hızla ilerliyor. Kaba inşaatı bu yılın sonuna doğru tamamlanacak olan projedeki dairelerin yüzde 45’i satılmış bulunuyor. 


Geniş ölçekli daireler, cazip fiyatlar

Projeyi geliştiren MOD Gayrimenkul, dairelerin metrekaresini 4.950 TL’den satışa sunuyor. Ağırlıklı olarak oturum amaçlı tercih edilen daireler için MOD Gayrimenkul, %0 faiz ve %10 indirim imkanı da sağlıyor.


Aile yaşamına uygun olarak geniş ölçeklerde tasarlanan projedeki 2.5+1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor.


MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. – Modu mükemmellik olan yaşam alanlarını hayata geçirmek için kurulan MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş., şeffaf yönetim anlayışından ödün vermeden dört dörtlük projeler gerçekleştirmektedir. İnsanları mutlu eden, kalıcı eserler sunmak için faaliyet gösteren MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunmaktadır.  


modbahcelievler.com/