Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MOD Bahçelievler’in kaba inşaatının yüzde 60'ı tamam!

Basın Ekspres Yolu’na ve raylı ulaşıma komşu merkezi konumu, 5.000 metrekarelik büyük peyzaj alanına sahip MOD Bahçelievler’in inşaatı 2017 Temmuz sonunda tamamlanacak..


Yatay yerleşim planlı mimari modeli, Basın Ekspres Yolu’na ve raylı ulaşıma komşu merkezi konumu, 5.000 metrekarelik büyük peyzaj alanı, sosyal donatıları ve geniş ölçeklerde tasarlanmış daireleriyle kent içinde bir yaşam sunan MOD Bahçelievler’in yapımı proje takvimine uygun olarak hızla sürüyor. Kaba inşaatı bu yıl Haziran sonunda tamamlanacak olan projedeki dairelerin 5’i satılmış bulunuyor. 


Cazip fiyatlar, uygun ödeme planı

Projeyi geliştiren MOD Gayrimenkul, dairelerin metrekaresini 4.950 TL’den satışa sunuyor. Ağırlıklı olarak oturum amaçlı tercih edilen daireler için MOD Gayrimenkul, %0 faiz ve  indirim imkanı da sağlıyor.


Bölgedeki markalı konut projelerinde yaygın olarak görülen küçük daire modelinin aksine MOD Bahçelievler aile yaşamına uygun olarak geniş ölçeklerde tasarlanıyor. Projedeki 2.5 1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5 1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5 1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor.


Web: http://www.modbahcelievler.com/