Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mono Mimarlık Akpınar Sitesi’nde daireler 1 milyon 200 bin TL'ye!

Mono Mimarlık; gerçekleştirdiği projeler ve yatırımlarla inşaat ve gayrimenkul sektörünün tüm alanlarına imzasını atarken kentsel dönüşüm çalışmalarında da hızla ilerliyor. Mono Mimarlık Akpınar Sitesi’nde daireler 1 milyon 200 bin TL'den satılıyor..


İnşaat Mühendisi Ö. Hulusi Zeren ve Mimar M. Şahin Özcan tarafından 1991 yılında kurulan, mimarlık ve mühendislik altyapısının oluşturduğu vizyonla ticari şirketlerden farklı bir bakış açısıyla ilerleyen Mono Mimarlık; gerçekleştirdiği projeler ve yatırımlarla inşaat ve gayrimenkul sektörünün tüm alanlarına imzasını atarken kentsel dönüşüm çalışmalarında da hızla ilerliyor.  


İstanbul’da Bağdat Caddesi ve civarını kapsayan bölgede bugüne kadar 110 milyon TL’lik bir yatırımla 53 bin 304 metrekarelik bir alanın dönüşümüne imza atan şirket, son olarak Küçükyalı’da hayata geçirdiği Akpınar Sitesi projesiyle de kentsel dönüşümdeki tecrübesini bir kez daha kanıtlıyor. 

11 milyon TL’lik bir yatırımla Küçükyalı İnceyol Sokak'ta kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Akpınar Sitesi, 7 bin metrekarelik alanda, 52 daireden oluşuyor. 2 ay önce teslimi yapılan 2+1, 3+1 daire tiplerinin tümünün satışının tamamlandığı projede , deniz manzaralı 240 metrekarelik 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks daire tipleri bir milyon iki yüz bin  TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Kalite ve güven sembolü

Küçükyalı’da merkezi noktada, E5 ile minibüs yolu arasında 2 bloklu olarak inşa edilen projenin, Mono Mimarlık İnşaat’ın gayrimenkul ve inşaat sektöründeki köklü deneyiminin bir yansımasını oluşturduğunu vurgulayan Ö. Hulusi Zeren, bölgede yapılan kentsel dönüşüm projelerinde kalite ve güven standartlarının çok fazla düşürüldüğünü belirterek konuya ilişkin şunları söyledi:

“Bölgede kentsel dönüşüm çalışmaları hızla ilerlerken irili ufaklı çok sayıda firma da bölgede yer almak adına proje geliştiriyor. Oysa bir şirketin kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirebilmesi için sektörde ciddi bir deneyim elde etmiş olması gerekiyor. Çünkü bu projeler gerçek bir uzmanlık gerektiriyor.”


Bağdat Caddesi’nde 9 proje

Kentsel dönüşüm çalışmalarında Bağdat Caddesi’nin önemli bir pay aldığını da söyleyen Ö. Hulusi Zeren, bu bölgedeki projeler hakkında şunları söyledi:


“Göztepe, Çiftehavuzlar, Caddebostan, Suadiye, Dalyan ve Fenerbahçe’de 95 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdiğimiz 9 kentsel dönüşüm projesiyle toplam 41 bin 314 metrekarelik bir alanın dönüşümüne imza attık.1+1, 2+1, 3+1,4+1 dubleks ve flat daireler olarak en son teknolojiyle en kaliteli malzemeler kullanarak inşa ettiğimiz tüm projelerimiz, üst düzey bir standart sunuyor. Bölgede son olarak iki projenin inşaatını tamamladık. Her iki projede de satışlar sürüyor. Proje fiyatları ile satışlarına da başladığımız Suadiye ve Fenerbahçe’de yer alan iki yeni projemize gelen talepten oldukça memnunuz.”


http://www.monomimarlik.net/