Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Monreve Eyüp’te satışlar son daireler için devam ediyor!

Mes Grup ve Birlik İnşaat’ın gerçekleştirdiği ve aile konseptine uygun olarak tasarlanan Monreve Eyüp’te; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan 116 dairenin büyük bir kısmı satıldı.


Mes Grup ve Birlik İnşaat’ın gerçekleştirdiği ve aile konseptine uygun olarak tasarlanan Monreve Eyüp’te;  2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan 116 dairenin büyük bir kısmı satıldı. 


Büyüklükleri 138 metrekare ile 536 metrekare arasında değişen dairelerin konfor dışındaki en önemli özelliği, standartların üzerindeki 3.10 metrekarelik tavan yüksekliği.


1.500 metrekarelik alanı kaplayan sosyal tesisleriyle, İstanbul’daki konut projeleri arasında en büyük sosyal donatılarından birine sahip olan Mon Reve Eyüp’te; kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı hazırlanan iki büyük kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, hamam, sauna, buhar ve giyim odası gibi donatılar mevcut.


Burada yaşayanlar günlük ihtiyaçlarını cadde dükkanlardan karşılayacaklar. Bu nedenle dükkanların, gereksinimlere uygun ve birbirlerinden farklı hizmet vermeleri planlanmış.  6.000 metrekarenin üzerindeki cadde dükkanlar da, ticaret yapmak isteyenler için satışta.


Her daire için iki araçlık yer tahsis edilen kapalı otoparkı olan Mon Reve Eyüp, konumuyla da önemli avantajlara sahip. Proje;  Haliç’e yürüme mesafesinde. İstanbul’un diğer semtlerine ulaşım için tramvay, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarının da yanı başında. Atatürk Hava Alanına ve Anadolu Yakasında Kadıköy’e metroyla gitmek, otobana ve E-5’e olan direkt bağlantıyla, İstanbul’un birçok noktasına seyahat etmek mümkün.


Ağaçlar, yeşillikler, süs havuzları, kameriyeler, çocuk oyun alanlarının zenginleştirdiği peyzaj mimarisiyle Mon Reve Eyüp, konut satın almak isteyenler için kazançlı bir alternatif oluşturuyor.     


Web: http://www.monreveeyup.com/